Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tavırlarım

Turkish Psycho

Yeni Fapstronot
İçimden bir ses diyor ki:
"Diğer zoomerlardan bir farkım olacak. Hava 50 derece olsa bile ben uzun kollu, pantolon giyeceğim; ciddi giyineceğim. Korona olmasa bile okulda daima maske takacağım; swith giyeceğim, mont giyeceğim."
Bu ses, çok güçlü bir ses.
Ve bana mantıklı geliyor.
Bilemiyorum, saçma mı?

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Yanlış anlamayın ama, 13 yaşındaki yeğenim tam olarak sizin düşündüklerinizin bir kısmını yapıyor. Maskeyi gözlerini kapatacak kadar yukarıda tutuyor ve okulda maske takmaya devam ediyor. Mont giyiyor ve sadece en üstteki düğmesini ilikleyip aşağıdakileri boşta bırakarak garip bir şekilde geziyor. Telefonunu elinden gelse beynine yapıştırıp gezecek, gözünün önünden ayırmıyor. Yaz aylarında uzun kollu swith giyiyor, kışın t-shirt ile dolanıyor.

İçinizdeki ses bence mantık dışı ve saçma şeyler söylüyor. 41 yaşında birisi olarak ben böyle düşünüyorum.

Son düzenleme:

Lazkopat

Emektar Üye
"Diğer zoomerlardan bir farkım olacak. Hava 50 derece olsa bile ben uzun kollu, pantolon giyeceğim; ciddi giyineceğim. Korona olmasa bile okulda daima maske takacağım; swith giyeceğim, mont giyeceğim."
Bilemiyorum, saçma mı?
Kaç yaşındasın acaba? Bence bu yazdıklarından ilerde pişman olacaksın.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bilemiyorum, saçma mı?
Farkının olması seni daha üstün yapabilir, ancak bana göre fark böyle olmamalı. Daha farklı, somut şeylerle farklı olunabilir.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bilemiyorum, saçma mı?
İçe kapanıklık, farklı görünme çabası, çekingenlik, belki de asosyallik veya insan sevmeyen bir tipiniz var. Yaşın genç ise ileride elbet açılacaksın üniv. yaşlarındaysan değişmen gerek.
Mantıklı değil.
Ciddi giyinmek, ciddi davranmak da ayrı mesele.

Wise

Ancient Wise
Bilemiyorum, saçma mı?
Ergenliğe girdiğimde ben de böyleydim. Sonra büyüdüm.

M

Misafir

Misafir
Bilemiyorum, saçma mı?
Dostum herkes seni kırmamak için nazikçe yazılar yazmış, ben biraz daha sert mizaçlı biriyim. Yazdıklarımı kesinlikle kişisel algılama ama samimi olduğum bir arkadaşım bunu söylese "senin kafanı s.." derdim. Bu kafadan kurtulman gerektiğini düşünüyorum. Ergenlik dönemindeysen eğer bunu bir bahane sayma ben 19 yaşındayım. Ergenliğin en hat safhada olduğu zamanlarda (14-15 yaşları) bile böyle saçma düşüncelerim yoktu. Çevremdeki çoğu arkadaşımın da yoktu. Sadece sınıfta birkaç tane ilgi meraklısı olan kişi böyleydi. Bana mantıklı geliyor yazmışsın gerçekten hava 50 derece olsa bırak uzun kollu ve pantolon giymeyi dışarı don-kilot çıkarsın (!) :D Kısaca mantıklı değil saçma.

Kronzordo

Venüs Yolcusu
diğer zoomerlardan farkın 50 derecede kalın giyinmekse şekilci bir insan olmuş olursun, çoğu kişi insan topluluklarından farklı olmak ister ama çoğunluğu oluşturanlar da onlardır
Farkım olacak diyorsan en kolayı kitap oku, Yılda kişi başı 2 kitap okunan bir ülkede öne çıkaracaktır seni, tabi kafanı besleyip bu tür şekilciliklerden de uzak durmanı sağlar

elvas

Mars Yolcusu
Ciddi olmak mont giymek vs değil.Konuşma şeklin oturaklı olman giyiniş diyeceksen gömlek giymek güzeldir.Maske takman nefesi düzgün almanı engelliyor mental gelişimini ve fiziksel gelişimini aksatabilir.Zoomer ne demek bilmiyorum ama erkek için fark koymak istiyorsan kültürünle konuşma stilinle ne zaman ciddi olup ne zaman espri yapman gerektiğine oturma şeklinle fark ortaya koyarsın.24 yaşında birisi olarak ergenliğini anlıyorum fakat rasyonel düşünmeyi öğrenmen lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6