Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tavsiye

m_awyhs

Yeni Fapstronot
Bırakalı 163 Gün oldu ve son haftalarda zorlandığımı söyledim. (bir önceki yazıda bahsetmiştim.) Bunun üstesinden gelebilmek için telefon, bilgisayar, TV gibi şeyleri bırakacağım. Ve bırakmak için tavsiye istiyorum.

altıkırkbeş

Ay Yolcusu
Bence kendine bir yol bulup devam etmelisin. Sürekli bir şeyleri bırakarak hayatına devam edebilir misin?
Ben oldum, artık tamam deyip pmo olmayan normal bir hayata alışmalısın. Tv telefon interneti bırakıp hayatında hiç yok gibi yaşamaktansa onların varlığını kabul etmeli ve onlara karşı hissizleşmelisin.
Git akşama kadar telefonla oyna demiyorum ama elime telefonu almayacağım bilgisayara bakmayacağım demek saçma olur.
Sana tavsiyem hayatını normalleşme üzerine kur sürekli süreçte olduğunu hatırlamak yorucu olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6