Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ted Bundy'nin Monk Mode Yapmış Olabileceği

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Yakın zamanda monk mode a girmeyi planlıyorum. Kanaldaki videoları izlerken ted bundy nin videosuna denk geldim ve ilgimi çekti biraz daha araştırdım. Şunu farkettim ki ted'in sevgilisinden ayrıldıktan sonra 1 2 yıllık bir gelişme dönemi oluyor. Bu 1 2 yıldan sonra iyi bir okulda okuyan bilgili kendine güvenen biri olarak hayatına devam ediyor. Hatta sonralarında eski sevgilisiyle beraber olup bırakıyor ve intikam aldığını sanıyor. Ardından kötü işlere başlıyor. Burdan şunu çıkardım bir kız veya bir olay ile değil de sadece kendimizi geliştirme amacıyla kendimizi kabuğumuza çekip monk mode yapmalıyız. Çünkü zaten zor bir süreç ve sonu çok berbat olabilir. Amacınız kendinizi sevmek ve geliştirmek olsun insanlar için bir şeyler yapmayın. İyi okumalar.

Lazkopat

Emektar Üye
Güzel düşünce. Ancak psikolojisi bozuk insanlardan biraz bahsetmek gerek. Dark triad testi var. Eğer bu 3 özellik baskınsa yenilmezsiniz. Zaten tarihe baktığımızda fark yaratan insalar acımasızdı ve bir sıkıntıları vardı. (Cengiz Han, Stalin, Adolf Hitler) Yani bu adamların monk mode yapmasından daha normal bir şey yok diyebilirim. Ha tabi ben bir uzman değilim. Son olarak monk mode zordur. Herkes yapamayabilir.

cesaret

Ay Yolcusu
Bence sevgili insanı yorar. (tabi kişiden kişiye çok değişir)
bir kız veya bir olay ile değil de sadece kendimizi geliştirme amacıyla kendimizi kabuğumuza çekip monk mode yapmalıyız
Katılıyorum. Birine ya da bir şeye bağlı olduğunda onun gitmesiyle ateşin sönüyor. İçten yanmalı motor gibi olmak güzeldir. Monk moda ben de girmeye karar verdim. Bakalım ne olacak

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Bence sevgili insanı yorar. (tabi kişiden kişiye çok değişir)

Katılıyorum. Birine ya da bir şeye bağlı olduğunda onun gitmesiyle ateşin sönüyor. İçten yanmalı motor gibi olmak güzeldir. Monk moda ben de girmeye karar verdim. Bakalım ne olacak
Aslında kız için değil de intikam için bu kadar gelişmiş olabilir ardından kızdan intikam alınca tatmin olmamıştır ve kötü yola düşmüştür. Amaç önemli hani popüler bir hadis vardır "ameller niyetlere göredir " aynen öyle. Niyet düzgün değilse yol kötüleşir. İkimize de iyi niyetli monk modelar :)

cesaret

Ay Yolcusu
Aslında kız için değil de intikam için bu kadar gelişmiş olabilir ardından kızdan intikam alınca tatmin olmamıştır ve kötü yola düşmüştür. Amaç önemli hani popüler bir hadis vardır "ameller niyetlere göredir " aynen öyle. Niyet düzgün değilse yol kötüleşir. İkimize de iyi niyetli monk modelar :)
"Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini" :) Şaka bir yana ne amaçla yaptığını bilemem ama insanda intikam alma arzusu doğabiliyor. Yeri geliyor bir kadın yeri geliyor bir olay sebep oluyor dediğin gibi. Bu yıpratıyor insanı.
İkimize de iyi niyetli monk modelar
Teşekkürler. Monk mode'u başarınca yazı paylaşacağım inşallah

John constantine

Mars Yolcusu
araştırmalarda net bir şekilde vermez ama Ted Bundy kesinlikle zihin kontrolü kurbanı .Elle tutulur birşeyler bulursam burda yayınlarım.Kişilik bozukluğu tanısı bile konmamış adama daha ne olsun .Çalıştığı yerlerde bunun en büyük kanıtı

Kemal K.

Mars Yolcusu
araştırmalarda net bir şekilde vermez ama Ted Bundy kesinlikle zihin kontrolü kurbanı .Elle tutulur birşeyler bulursam burda yayınlarım.Kişilik bozukluğu tanısı bile konmamış adama daha ne olsun .Çalıştığı yerlerde bunun en büyük kanıtı
nasıl bir şey hocam

John constantine

Mars Yolcusu
aslında bu zihin kontrol uygulamaları tek seferde anlatılacak birşey değil ama kısaca başka birini kukla gibi yönlendirme denebilir.Ted Bundy de bunu yaptığı vahşiliklerden çok ifadelerinde farkettim.ifadeleri geniş okuyunca çok mantıksız konuşuyordu ama aklı başındaydı.Adamı araştırınca hemen anladım zihin kontrolünde olduğunu çünkü iş yerleri hep tekinsiz bankacı ailelere çıkıyordu

John constantine

Mars Yolcusu
ve ayrıca bunun hakında argüman bulmak çok zor.Bende kitaplara bakıyorum ama çok birşey yok

elvas

Mars Yolcusu
Ted Bundy bir kriminal. Onun hakkında yorum yapamam ama cinsel gücü kontrol altında tutmak ve kanalize etmek çok büyük bir kazanımdır hayatta bir seviye atlamana yardımcı olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6