Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tehlikeli Sularda Yüzüyorum, Ama

Lenalette

Ay Yolcusu
Beyler şu anda 6.gündeyim bundan öncesinde hemen 22 günlük sürecim olmuştu bozmuştum.Şu anda yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum.Tesadüfen bir kızla konuştum falan hemen ardına samimi olduk.Yazışıyoruz.Kızı piclik yaparak kıvama getirdim ama sürecimi bozmayacağımdan eminim rahat kafadayım.Sonra işte baya ilerledi konışma kız baya nude bombardınanı tuttu beni(ben bir süreligine bir sey yapamayacagımı belirttim anlattım iste yapmıyorum falan mast kızda bu ters psikoloji yaptı herhalde daha da gaza geldi).İnanmayabilirsiniz belki ama süreci bozmadım.Sadece 2 kere ereksiyon oldum onda da hiç dokunmadım bile zaten.Hiç dokunmadım hatta temas falan yok.Kızla aramız iyi amacım sadece iletişimde kalmak ve ilerisi olursa belki diye.Yedekte kalsın mantığı.Yani sizce konuşmayı kesmem mi gerekir? Süreci baya zorlaştıracak gibi tehlikeli sularda yüzüyorum doğru ama bugün o kadar şeyden sonra en ufak bile şey yapmadıysam bir şey yapmam diye düşünüyorum.Çok relax davrandım en ufak bile fap yapma isteği yoktu.Yani şöyle yoktu tabii ki vardı ama çok sağlam durdum.Tek amacım ilerisi için beyler.Kız çok fena çünkü yazık olur diye düşünüyorum konuşmayı kesersem.
Yoksa s et bırak mı diyorsunuz sizin değerli düşüncelerinizi bekliyorum

ekstra olarak sürecimde fap yapma isteği olmasa bile iletişimsizlik beni zorluyor.Samimi erkek kankalarım vardı onlarla aram biraz limoni oldu şu anda etrafımda iletişim kurabileceğim insan sayısı az.Var yine yok değil ama bana yetmiyor.Kız sayısı yok denebilir hatta.O yüzden boyle surekli tehlikeli sularda geziyorum.Ama kıza mağlup olmadığım için şu anda inanılmaz iyi hissediyorum kendimi.Kız resmen uğraştı ama ben gerçekten çok sağlam durdum.Kız da gerçekten iyi arkadaşlar 7/10 diyebilirim.Baya motivasyon oldu resmen :D kendimi çok iyi hissediyorum şu an.?

Son düzenleme:

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Kızla iletişimini kesmene gerek yok aksine buluşup birşeyler yapıp eve davet edebilirsin hem işini görmüş olursun . Kız nudesini attığında attıkların etkilemiyor beni ben tavşanımı canlı kanlı görmek isterim ?diyebilirsin cinsel gerilimi iyice tavan yaptırırsın.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Nude atan kızı nerden buluyorsunuz ya?

Lenalette

Ay Yolcusu
Kızla iletişimini kesmene gerek yok aksine buluşup birşeyler yapıp eve davet edebilirsin hem işini görmüş olursun . Kız nudesini attığında attıkların etkilemiyor beni ben tavşanımı canlı kanlı görmek isterim ?diyebilirsin cinsel gerilimi iyice tavan yaptırırsın.
evet benim de amacım oyle bir fırsat yaratmak bakalım ne olacak

Lenalette

Ay Yolcusu
Nude atan kızı nerden buluyorsunuz ya?
kanka o beni buldu gibi bir sey oldu.Nude falan sacma bence gerçeği varken.Bu arada baya bir nude atan kız var bulursun yani istesen.Ama uğraşma onu aramakla onun yerine git manita ayarla sonra keyfine bak.

Son düzenleme:

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
kanka o beni buldu gibi bir sey oldu.Nude falan sacma bence gerçeği varken.Bu arada baya bir nude atan kız var bulursun yani istesen.Ama uğraşma onu aramakla onun yerine git manita ayarla sonra keyfine bak.
Nerden ayarlarım knk ya da kız nerden bulurum?

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Nerden ayarlarım knk ya da kız nerden bulurum?
Nude atan kız net kaşardır hocam hayır gelmez. Şu lanet hayatta güzel olup düzgün kız var mı çok merak ediyorum
s20.gif

Lenalette

Ay Yolcusu
Nude atan kız net kaşardır hocam hayır gelmez. Şu lanet hayatta güzel olup düzgün kız var mı çok merak ediyorum
s20.gif
Bence de oyle nude atan kız çok büyük ihtimal kaşardır ama kaşarlardan beklentin farklı olacak zaten bence.Nudeyi falan geçiyorum da kaşar bir kızdan en fazla fuckbuddy olur.Güzel olup kaşar olmayan düzgün kızlar elbet var olmaz olur mu.Güzel kızlar kaşardır genellemesi çıkar boyle düşünürsen.Ve bu genelleme de bir çok genelleme gibi haksız olur.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Bence de oyle nude atan kız çok büyük ihtimal kaşardır ama kaşarlardan beklentin farklı olacak zaten bence.Nudeyi falan geçiyorum da kaşar bir kızdan en fazla fuckbuddy olur.Güzel olup kaşar olmayan düzgün kızlar elbet var olmaz olur mu.Güzel kızlar kaşardır genellemesi çıkar boyle düşünürsen.Ve bu genelleme de bir çok genelleme gibi haksız olur.
Bazı kızları kaşar diye adlandırmak doğru değil bence çünkü önemli olan aslında kızın karakteridir. İsterse çok açık giyinsin ama karakteri düzgünse ben ona düzgün kız derim. Örneğin lisede sınıfta o kadar leş karakterli kızlar vardı ki mesela yakışıklı elemanlara çok iyi davranır,sürekli gülümser,onları över ama benim sırf tipim kötü diye sürekli dışlamalar,hamam böceği gibi bakmalar.Bildiğin insan olarak görmüyorlardı beni şerefsizler.Keşke suratlarının ortasına yumruğu yapıştırsaydım
boxin.gif

Evet dediğiniz gibi güzel kızlar kaşardır genellemesi çok yanlış çünkü güzel olmayanın da öyle bir potansiyeli olabilir .
s19.gif

Ama artık güzel olup düzgün kızlar bile potansiyelini keşfedip flört ortamlarına dalmaya başlayıp herşeyi yaşıyorlar.

Lenalette

Ay Yolcusu
Bazı kızları kaşar diye adlandırmak doğru değil bence çünkü önemli olan aslında kızın karakteridir. İsterse çok açık giyinsin ama karakteri düzgünse ben ona düzgün kız derim. Örneğin lisede sınıfta o kadar leş karakterli kızlar vardı ki mesela yakışıklı elemanlara çok iyi davranır,sürekli gülümser,onları över ama benim sırf tipim kötü diye sürekli dışlamalar,hamam böceği gibi bakmalar.Bildiğin insan olarak görmüyorlardı beni şerefsizler.Keşke suratlarının ortasına yumruğu yapıştırsaydım
boxin.gif

Evet dediğiniz gibi güzel kızlar kaşardır genellemesi çok yanlış çünkü güzel olmayanın da öyle bir potansiyeli olabilir .
s19.gif

Ama artık güzel olup düzgün kızlar bile potansiyelini keşfedip flört ortamlarına dalmaya başlayıp herşeyi yaşıyorlar.
Dediğine katılıyorum açık giyiniyor diye kimse kaşar olamaz zaten.Ama kaşar kızlar da hayatın gerçeği.Farklı hissediyor muyum acaba diye bir günde 4 erkekle dudaktan öpüşen kız biliyorum.Güya deney yapacak yersen.
Çok kötü insanların olduğu bir sınıftaymışsın.Fazla şekilci oldukları için hayatları boyunca kaybedecek o kızlar merak etme.

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
s20.gif
Hocam 2 sene önceki yabancı kız arkadaşım dindardı, gerçek bir aile kızıydı, evimin kadını-çocuklarımın annesi olabilecek en ideal kişiydi, sigara-alkol-sosyal medya vs hiçbir şeyi yoktu hatta telefonu da benimle sevgili olduktan sonra aldı, kız bana nude yolladı. Yani düzgün olması bir şey ifade etmiyor, arzuladıkları erkeklere gerçekten her şeyi yapabiliyorlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6