Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tek Atış 0-90 Mezun Olma Challenge

fatihterim

nosbir imparatoru terim
Gün 1 : Hayatımı kökten değiştireceğine inandığım illetlerimi bırakma günlüğü.
Gün 2 : Sigara içmiyorum iki gündür zaten çok müptelası değilim biraz hastayım onun kırgınlığıyla evde yatıyorum sürekli bir öğün atladım bugün bir de Zübük filmini seyrettim derslerime de başlayacağım azıcık düzelsem...
Gün 3: Limitless ve Catch me if you can izledim kitap okumak isterdim ama canım pek istemedi youtube shortsa sardım biraz bunun dışında olumsuz bir şey yapmadım.
Gün 4: Bugün daha da zorlandım diyebilirim normalde ilgimi çekmeyecek kadınlar ilgimi çekmeye başladı ama kendimi durdurdum bir şekilde onun dışında haftalar sonra tekrardan paragraf sorusu çözdüm 24 tane bebek adımlarıyla da olsa gelişme gelişmedir Mongol filmini izledim kitap okumaya çok hevesliydim okumaya çalıştım da ancak ödev verilen kitaplar ilgimi çekmiyor İntibah kitabından bahsediyorum o kadar betimleme var ki beni daraltıyor yazarken bile darlandım daha verimli geçireceğimi düşündüğüm bir günümdü ama bu kadarı da kafidir sapık gibi googledan youtube shorts seyretmeye de son vermem lazım bu süreçte sosyal medyayı bıraktığım gibi youtube'u da bırakma kararı almıştım ama kısa tarih konuşması shortsları beni cezbediyor.
Gün 5: Bugün ilk yatırımımı yaptım Fury filmini seyrettim ders çalışmaya başlamam gerekiyor hastalığım geçti sayılır bugün bir kaç tetikleyiciye maruz kaldım derinden etkilendim ama bizi yıkmayan şey güçlendirir daha alacak çok yolum var.
Gün 6: Sabah çok güzel bir gündü işlerimi yaptım ancak öncesinden arkadaşlarla sözleşmiştik içmek için ve 5-6 dal sigara ve alkol aldım günler sonra akşamında çok pişman oldum kustum geceyi zor sabah yaptım bu kötü alışkanlıklarımı 5 gündür istikrarla bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum ve bir kez daha gördüm ki bunlar gerçekten uzak durulması gereken şeyler tekrardan bu hataya düşeceğimi sanmıyorum.
Gün 7: Sabah evişlerini yaptım akşam arkadaşla bilardoya gittik erken döndüm breaking bad dizisine başladım 40 küsür sayfa kitap okudum kız arkadaşımla aram eskisinden de iyi bolca meyve yemeyi de ihmal etmiyorum ilk haftadan gözlemlerim çok olumlu yönde kendime teşekkür ediyorum.
Gün 8: Sabahları erkenden kendi kendime uyanıyorum ama sonrasında tekrar yatınca kalktığımda aynı dinçliği bulamıyorum dizimin 2. bölümünü izledim ve 80 küsür sayfa kitap okudum kitap okurken başıma felaket ağrı girdiği için kalan bölümü akşam bitiririm diyerek ilaç alıp yattım kalktığımda ailemle vakit geçirdikten sonra kitabımı (Lev Tolstoy- İnsan Ne ile Yaşar) bitirdim başım ağrımasaydı çok daha farklı bir gün olabilirdi ama bu günüme de şükür.
Gün 9: Dizimden bir bölüm daha patlattım yeni bi kitaba başladım 20 küsür sayfa okuyabildim gene başım ağrımaya başladı ilk haftanın testesteron artışı beni etkilese de kendimi zaptettim ders çalışmam konusunda motive oldum okumak istediğim bölümü seçtim yönetim bilişim sistemleri okumak istiyorum bunun için elimden geleni yapacağım.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6