Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Telefon Ve Ben

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Merhabalar.

Bir işim olmadığında telefondan kafamı kaldıramıyorum çünkü yapacak başka birşey olmuyor. Ve bu durum eninde sonunda erekte olmama yol açıyor. Telefon haricinde herhangi bir uğraş lazım. Öneriniz var mı?

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Kitaplar çok pahalı. 2023'e kadar beklemem gerekiyor.
pdf oku , pdf okuyamam diye bir şey yok .Kitaplar ucuzlayana kadar bekleme hemen kolay bir hikaye bul oku evde eskilerden kalan bir kitap vardır konusu hoşuna gitmezse bile birkaç sayfa oku , oku ama sırf okumak için okuma.Okuduğum ne anlatıyor , o kitap sana hiçbir şey katmıyor diye düşünüyorsan bile sana bir şey katmıştır , onu diğer kitaplardan ayırmanı sağlamıştır.Eline kitap aldığında önce kitapla tanış başlığına bak kapağına bak , şanslıysan önsöz bölümleri olur biraz yazarın perspektifini kap sonra kitabı bi ters çevir arkasındakileri oku , sonra istemsiz diyeceksin ne var ulan bunun içinde bakiyim bi diye.1 cümle okusan bile faydana .iyi okumalar

Siriusblack44

Yeni Fapstronot
Merhabalar.

Bir işim olmadığında telefondan kafamı kaldıramıyorum çünkü yapacak başka birşey olmuyor. Ve bu durum eninde sonunda erekte olmama yol açıyor. Telefon haricinde herhangi bir uğraş lazım. Öneriniz var mı?
Bende dostum aslında yapicak çok iş var ama zamanımı yonetemiyorum ya çok işim var gibi ya da erteleme iste zaman yönetim kitabına basliycam iste inşallah faydası olur

Merhabalar.

Kendine başka uğraşlar edin. Çok klişe olacak ama spor yap. İlla ki spor salonuna gitmene gerek yok evde de yapabilirsin. Arkadaşların dediği gibi kitap okuyabilirsin. Boş zamanlarını bu gibi uğraşlar ile doldurursan eğer telefona çok vakit ayırmazsın. Mesela ben telefonumdaki tüm sosyal medya uygulamalarını sildim. Sadece arada bir foruma göz atmak için kullanıyorum. Sürecin daim olsun dostum iyi günler dilerim.

müslüm

Ay Yolcusu
Kitaplar çok pahalı. 2023'e kadar beklemem gerekiyor.
Reaktif olmamanı tavsiye ederim. Proaktif olmadığın sürece kimse hayatını toparlayamaz. Hükumeti, şartları, ekonomiyi, aileyi vb. dış faktörleri suçladığın sürece olduğun yerde kalırsın. Eğer gerçekten değişmek istiyorsan Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabını öneririm. 2023'e de çok bel bağlama hiçbir şey değişmeyecek. O gider bu gelir bu düzen değişmez.

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Cevaplarınız için sağolun. Birkaç gün önce evde dokuz adet kitap buldum şansıma. İyi günler dilerim.

SDG

Yoda
Merhabalar.

Neverfap akademinin zaman yönetim kampına katılıp gününü dolsurabilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6