Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Telkin Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan gordon
  • Başlangıç tarihi

strongenough

Curious
Telkin uygulayanlar ne gibi sonuçlar aldı? Fikir alış-verişi yapalım.
Açıkçası yıllar önce her sabah kalkıp meditasyon adıyla "her şey iyi olacak" ve ya "her şey çok güzel olacak" diyordum. Meditasyon yaptığımı sanıyordum😅. Şimdi bile başıma ne zaman kötü olay gelse, bu cümleleri gayri-ihtiyari söylüyorum. Beni hayata olumlu bakmaya itti yani.
Ama son zamanlar sahip olduğum tecrübeyi paylaşamayacağım, maalesef. Çünkü yapmıyorum. Ama "Bilinçaltının gücü" kitabına göre bu mümkün

Feitan

Ay Yolcusu
Kendimi çok stresli hissettiğim zamanlar düşüncelerimin gerçek olmadığını hatırlatmak için bunu sürekli telkin ediyorum ve etkisini görüyorum. Çok etkili değil ama 100 kez aynı şeyi yapınca etkisi oluyor illaki

Phönix

Ay Yolcusu
Bir süre her gün yapiyordum son zamanda baska seylere yöneldigim icin haftada 1 kere yapiyorum.
Bana inanilmaz sonuclar getirmisdi, o günleri asiri özlüyorum o yuzden oruc tutugum zaman icersinde tekrar yönelicegim.
Ben kendimi telkin ediyorum, mental olarak su anda iyi bir seviyede olsamda o zamanlar iyinin de üzerinde bir mental bilinc, düsünce, algilama durumu vardi. Baskalarini telkin ile düsüncelerini degisdirmeyi calismadim, bu konuda bir deneyimim yok olmayacak gibi de görünüyor.

deneyimleri olanlar varsa, merakla okumayi bekliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6