Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Telkin İle Androjen Reseptörlerini Yenileme

mutationtr

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir subliminal telkinler hazırlıyorum ve çok fazla olumlu değişimler kazandım.
Nofap döneminde androjen reseptörlerinin duyarsızlığı yüzünden flatline geçiriyoruz bunun çözümü için böyle bir telkin hazırladım
Flatline döneminde olup güçsüz hisseden arkadaşlar deneyip yorumlara etkilerinden bahsedense sevinirim.Daha böyle çok telkinim var her konuda hem de psikolojiden tutun fiziksel değişime kadar sadece olumlu geri bildirimlere göre paylaşmayı düşünüyorum. Kanalımdaki mewing sesini dinleyerek istemsiz mewing yapabirsiniz telkinlerin en büyük etkisini o videoda deneyimlersiniz.

Dopamin salınımını ve dopamin reseptörlerini iyileştirme telkini yaptım sizler için mutlaka deneyin.

Son düzenleme:

strongenough

Curious
Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir subliminal telkinler hazırlıyorum ve çok fazla olumlu değişimler kazandım.
Nofap döneminde androjen reseptörlerinin duyarsızlığı yüzünden flatline geçiriyoruz bunun çözümü için böyle bir telkin hazırladım
Flatline döneminde olup güçsüz hisseden arkadaşlar deneyip yorumlara etkilerinden bahsedense sevinirim.Daha böyle çok telkinim var her konuda hem de psikolojiden tutun fiziksel değişime kadar sadece olumlu geri bildirimlere göre paylaşmayı düşünüyorum. Kanalımdaki mewing sesini dinleyerek istemsiz mewing yapabirsiniz telkinlerin en büyük etkisini o videoda deneyimlersiniz.
Telkinlerin (ing. Affirmations) bilimsel dayağı yoktur, bu sadece insana motivasyon verebilir ve yaratır. Doğrudan, iyileştirmez, reseptörleri açmaz veya yenilemez.

mutationtr

Yeni Üye
Telkinlerin (ing. Affirmations) bilimsel dayağı yoktur, bu sadece insana motivasyon verebilir ve yaratır. Doğrudan, iyileştirmez, reseptörleri açmaz veya yenilemez
dostum en basitinden telkinlerle sivilcelerden ve cilt yağlanmasından kurtuldum , isterseniz andrestonel telkini yükleyebilirim onun etkilerini fark etmemeniz imkansız veya yüksek testosteron , dht(yan etkisi saç dökülmesi en bariz bu etkileride yaşıyorum).
ben kendi deneyimleri dayanarak kullanıyorum başarısız olsa kullanmam

BloodRien

Yoda
dostum en basitinden telkinlerle sivilcelerden ve cilt yağlanmasından kurtuldum , isterseniz andrestonel telkini yükleyebilirim onun etkilerini fark etmemeniz imkansız veya yüksek testosteron , dht(yan etkisi saç dökülmesi en bariz bu etkileride yaşıyorum).
Senin söylediğin şeyin deneyi yok knk
deneyi olmayan bir şeyi ben pek yapmam sosyolojik şeyler hariç o deneyleri kendim yapıyorum

ama senin söylediğine payda veriyorum

mesela bendede şöyle oluyor testesteronu araştırırken konu olarak
veya düşününce testesteronum artıyor
ve durduk yere sinirleniyorum

telkin ilginç bir konu biraz daha araştırma olursa deneyeceğim mutlaka eline sağlık

augustus_rev

Ay Yolcusu
Testosteron telkini yükleyebilir misin ? veya dht

augustus_rev

Ay Yolcusu
Telkinlerin (ing. Affirmations) bilimsel dayağı yoktur, bu sadece insana motivasyon verebilir ve yaratır. Doğrudan, iyileştirmez, reseptörleri açmaz veya yenilemez.
Aslında var bilimsel dayanak, bir idam mahkumunda yapmışlardı diye hatırlıyorum bulursam linkini gönderirim

Senin söylediğin şeyin deneyi yok knk
deneyi olmayan bir şeyi ben pek yapmam sosyolojik şeyler hariç o deneyleri kendim yapıyorum

ama senin söylediğine payda veriyorum

mesela bendede şöyle oluyor testesteronu araştırırken konu olarak
veya düşününce testesteronum artıyor
ve durduk yere sinirleniyorum

telkin ilginç bir konu biraz daha araştırma olursa deneyeceğim mutlaka eline sağlık

Bilinçaltının gücü kitabına bir göz atmanızı öneririm.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Hocam merhaba bu subliminal videoları nasıl yapıyorsun acaba merak ettim. Androjen videonu izledim ama her hangi bir sözlü bişey duyamadım. Bilinçaltının anlayacağı şekilde frekanslar mı oluyor? Aydınlatırsan sevinirim.

mutationtr

Yeni Üye
Hocam merhaba bu subliminal videoları nasıl yapıyorsun acaba merak ettim. Androjen videonu izledim ama her hangi bir sözlü bişey duyamadım. Bilinçaltının anlayacağı şekilde frekanslar mı oluyor? Aydınlatırsan sevinirim.
bilinçli olarak duyamayacağınız şekilde ayarladım hocam, direk bilinçaltına hitap ediyor , telkinlerimde frekans kullanmıyorum henüz

ZOMBAK82

Ay Yolcusu
kral kanalına abone oldum..zenginlik için de telkin yapabilir misin?

mutationtr

Yeni Üye
Dopamin reseptörlerini yenileme, miktarını ve yoğunluğunu arttırma telkini ekledim deneyip yorum yaparsanız sevinirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6