Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Testislerin İdeal Konumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shad401

Yeni Fapstronot
Testislerim gün içinde bazen sarkık bazen de penisime yakın şekilde oluyor.Bu tarz şeyleri internette aratınca farklı farklı bir sürü saçma hastalık tanısı gördüm, soruma cevap bulamadım. O yüzden buraya da bir sorayım dedim. Bu normal bir durum mu ?

tsubasakun

Yeni Üye
Bu konuyu ben de düşünüyordum. Gördüğüm kadarıyla testisler sarkıkken libidom daha yüksek oluyor ve daha enerjik, mutlu hissediyorum. Sıkı konumdayken ise daha anksiyeteli ve huzursuz hissediyorum. Bu bence psikolojimiz hakkında önemli bir işaret. Testislerin sarkık olması testosteron seviyemizin aslında yüksek olduğunu da gösteriyor. Bu da yüksek özgüven ve iyilik hali demek.

PhysApf23

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar testisler bizim normal vücut sıcaklığımızdan biraz daha soğuk olarak
çalışır. Bu inip kalma da testislerin sıcaklığını dengede tutmak içindir. Testisler sıcakta sarkar, böylece hava akımı ve havayla temas ettiği yüzeyi arttırır. Sonuçta fazla ısısını atar. Soğuk olduğunda ise yukarı çekilerek fazla soğuktan korunur. Yani gayet normaldir, özellikle yazları sarkık durur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6