Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Testiste Kötü Koku

NoFapper

Ay Yolcusu
Selamlar beyler. Yaklaşık bir buçuk aydır muzdarip olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. Öncelikle hepinizin doktora görünmelisin diyeceğini tahmin edebiliyorum uzun süre geçmezse zaten görüneceğim sorum bu değil.

Testislerde keskin ve kötü bir koku oluyor bunu özellikle son bir ayda farketmeye başladım sonrasında testis derisinde tahrişle karşılaştım 2 günde bir duş almama rağmen ancak öncesinde neredeyse 6 gün boyunca yıkanmadığım oluyordu temel sebebi de zaten sürekli fap yapıp başa döndüğüm için artık sürekli yıkanmaya üsenir hale gelmiştim.

Neyse çok uzattım,mantar olduğundan şüphelendim ve bir süre krem kullandım. Şu anda büyük oranda sıkıntım geçti ancak koku az miktarda da olsa hala var gibi. Covid 19 atlattığım için 6 ay falan hiç koku alamadım belki de önceden de vardı o sürede unuttuğum için size sormak istiyorum. Bu kadar kalması sizce normal mi? Testislerde az da olsa kötü koku olur mu? Tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

yunusylmaz

Yeni Üye
Ya yemin ediyorum bu konuyu açıcaktım ama çok çekindim , bende de cok oluyor 2 günde bir yıkanmama rağmen mast yaparken böyle bir durum söz konusu değildi nofap yapınca başladı . Ne kadar ayrıntılı temizlesem bile o koku gitmiyor. Senin kaçıncı gün ? ve bu konuda ne yapabiliriz ?

Bratislaw

Ay Yolcusu
İlk defa sizden duydum. Yıkayınca geçmesi lazım. Peki her tuvalete gidince güzelce yıkıyormusun o bölgeyi?

ganbol

Venüs Yolcusu
arkadaşlar büyük ihtimalle fab yaptığınız zaman idrar yoları kanalları temizleniyordu yapmıyınca damlama meni akıntısı olmuş olabilir. Bende sürecimde 65. gündeyim sizin gibi 2 günde bir duş almaya özen gösteriyorum ama benimde apiş aram dan koku geliyor büyük ihtimalle havasızlıktan olabilir dar sıkı şeyler giymemeye özen gösterin.

NoFapper

Ay Yolcusu
Ya yemin ediyorum bu konuyu açıcaktım ama çok çekindim , bende de cok oluyor 2 günde bir yıkanmama rağmen mast yaparken böyle bir durum söz konusu değildi nofap yapınca başladı . Ne kadar ayrıntılı temizlesem bile o koku gitmiyor. Senin kaçıncı gün ? ve bu konuda ne yapabiliriz ?
Önceki sürecimi de bu yüzden bozdum hocam inan,27 gün olmuştu korktum uzun süre de rüyalanmadım bişey mi oldu diye sonra relapse olunca geçti biraz ama halen anlayamadım sebebini. Az da olsa koku normal mi yoksa bizde mi sıkıntı var emin değilim

NoFapper

Ay Yolcusu
İlk defa sizden duydum. Yıkayınca geçmesi lazım. Peki her tuvalete gidince güzelce yıkıyormusun o bölgeyi?
Hocam bunu yapmıyorum açıkçası her tuvalete girdiğinde orayı yıkamak zor olmuyor mu yani sadece suyla mı yapıyorsunuz? Bir de sürekli su değmesi düzgün kurutulmaması ekstra neme sebep olmaz mı? Bu arada yıkayınca zaten geçiyor ama sabah duş alıyorum örneğin akşam az da olsa o koku hemen geri geliyor ne yapicam bilmiyorum. Şimdilik normalleşmeye başladı benim için. Kremi kullanınca da zaten büyük oranda geçti gibi

NoFapper

Ay Yolcusu
arkadaşlar büyük ihtimalle fab yaptığınız zaman idrar yoları kanalları temizleniyordu yapmıyınca damlama meni akıntısı olmuş olabilir. Bende sürecimde 65. gündeyim sizin gibi 2 günde bir duş almaya özen gösteriyorum ama benimde apiş aram dan koku geliyor büyük ihtimalle havasızlıktan olabilir dar sıkı şeyler giymemeye özen gösterin.
Sorma hocam boxer giymeyi komple bıraktım diyebilirim slipe geçtim biraz rahatladım ama cidden şu duşa girme üşengeçliğini nasıl yeneceğim hiç bilmiyorum. Çözmeliyim bunu yoksa uzun süre bu konuyla ilgili başım ağrıyacak

Bratislaw

Ay Yolcusu
Hocam bunu yapmıyorum açıkçası her tuvalete girdiğinde orayı yıkamak zor olmuyor mu yani sadece suyla mı yapıyorsunuz? Bir de sürekli su değmesi düzgün kurutulmaması ekstra neme sebep olmaz mı? Bu arada yıkayınca zaten geçiyor ama sabah duş alıyorum örneğin akşam az da olsa o koku hemen geri geliyor ne yapicam bilmiyorum. Şimdilik normalleşmeye başladı benim için. Kremi kullanınca da zaten büyük oranda geçti gibi
Komple değil. Sadece dibinden ucuna kadar. Öyle yapınca kurulamaya fazla ihtiyaç olmuyor. İç çamaşırı kurutuyor. Dışarda kurulamak biraz zor olur. O yüzden az suyla yıkayabilirsin. Fakat evde kendine temiz bir bez ayarlarsın. Her tuvaletten sonra güzelce kurularsın. Faydası olur inşallah.

B

Brock

Misafir
Aktarlarda filan bittim sabunu var ondan kullanabilirsin iyi gelebilir diye dusunuyorum birde ben ayak sorunum icin sirkeli su kullanmistim bilmiyorum buna ne kadar iyi gelir.

B

Brock

Misafir
Sorma hocam boxer giymeyi komple bıraktım diyebilirim slipe geçtim biraz rahatladım ama cidden şu duşa girme üşengeçliğini nasıl yeneceğim hiç bilmiyorum. Çözmeliyim bunu yoksa uzun süre bu konuyla ilgili başım ağrıyacak
Bende birakcam boxeri ama para yok neden boyle birsey alip giyiyoruz kendi kendimizi sıkıstirıyoruz aklim almiyor.2 kilo alsan direk rahatsız ediyor almasan sabit kalsanda zaten rahatsız. Sırf adı pacalı don olan değilde boxer olan birßey giymek için biton zahmete giriyoz

ganbol

Venüs Yolcusu
bu kokuyu fazlada abartmamak lazım koku elbisenin üstüne sinmiyor sonuçta sadece üstünü çıkarınca külot bölgeainden geliyor. Duş konusnda da benim sürekli saçlarım yağlanıyor sadece saçımı yıkayacağıma bütün vücüdumu yıkıyayım diyorum birde duşlarda fazla kalmazsanız üşengeçlik olmaz bence.

NoFapper

Ay Yolcusu
Komple değil. Sadece dibinden ucuna kadar. Öyle yapınca kurulamaya fazla ihtiyaç olmuyor. İç çamaşırı kurutuyor. Dışarda kurulamak biraz zor olur. O yüzden az suyla yıkayabilirsin. Fakat evde kendine temiz bir bez ayarlarsın. Her tuvaletten sonra güzelce kurularsın. Faydası olur inşallah.
Deneyeceğim çok sağol kardeşim

NoFapper

Ay Yolcusu
Bende birakcam boxeri ama para yok neden boyle birsey alip giyiyoruz kendi kendimizi sıkıstirıyoruz aklim almiyor.2 kilo alsan direk rahatsız ediyor almasan sabit kalsanda zaten rahatsız. Sırf adı pacalı don olan değilde boxer olan birßey giymek için biton zahmete giriyoz
Evet hocam aslında ben sürekli slip giyiyordum boxera geçince nedense özgüven gelmeye başladı hoşuma gitti bir süre onunla takıldım artık özgüven olayı zaten hallolduğu için daha rahat olanı tercih etmek mantıklı

NoFapper

Ay Yolcusu
bu kokuyu fazlada abartmamak lazım koku elbisenin üstüne sinmiyor sonuçta sadece üstünü çıkarınca külot bölgeainden geliyor. Duş konusnda da benim sürekli saçlarım yağlanıyor sadece saçımı yıkayacağıma bütün vücüdumu yıkıyayım diyorum birde duşlarda fazla kalmazsanız üşengeçlik olmaz bence.
Aynen belki de dediğim gibi ben covid atlattığımdan dolayı 6 ay falan koku alamamıştım onun da etkisi olabilir insan bir süre sonra kokunun varlığını unutuyor

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Kasık bölgesinde kaşıntı, deri dökülmesi ve mantar sorunu yaşayanlar için yazıyorum.

Eczane’den Oceral sprey alacaksınız. Doktora yazdıramıyorsanız reçetesiz alabilirsiniz.

Duş sonrası kasıkları iyice kurulayıp spreyi kullanın. Faydasını görünce bana dua edeceksiniz. :)

Lazkopat

Emektar Üye
Kasık bölgesinde kaşıntı, deri dökülmesi ve mantar sorunu yaşayanlar için yazıyorum.

Eczane’den Oceral sprey alacaksınız. Doktora yazdıramıyorsanız reçetesiz alabilirsiniz.

Duş sonrası kasıkları iyice kurulayıp spreyi kullanın. Faydasını görünce bana dua edeceksiniz. :)
Kasık bölgemde mantar vardı ben de doktora gittim. Kaşınıyor baya. Merhem yazdı. Onu kullanıyorum iyi geliyor. Doktora gitmeden diyeydin iyiydi :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6