Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tevbe Ve Kurtuluş

yusuf_alperen

Yeni Üye
Ne geç kalmışlık ne şu anki durumumun iyi ya da kötü olması ne de geçmiş başarısızlıklarım ne de diğerlerinin düşünceleri, PMO'yu bırakmama engel olmayacak inşallah. Bunların hepsini bilinçaltı PMO canavarının kendini meşrulaştırma çabaları. Evet harama bakmamak aklıma gelen düşünceleri, can sıkıntısını, kısaca krizleri yönetmek kolay olmayacak ancak artık krizin PMO olmayacak, belki en iyi şekilde atlatamayacağım krizleri ama PMOsuz atlatacağım inşallah, en önemli sığınağım bunun dinime, aklıma vücuduma iyi gelmeyeceği. Defalarca denedim hepsinde farkettiğim şey zorlanıyorsam yanlış gittiğimdi ama doğrusu zorlanıyorsam doğru yolda olduğum olacak. Şu ana kadarki günahlarım ve yanlışlarım için tevbe ediyorum, ümitsizliğe yer yok tevbe etmiş kul hiç günah işlememiş gibidir, Allah'ın nimeti saymakla bitmez tevbe imkanı da bunlardandır ben de rabbime bu yüzden tevbe ediyor ve ferahlık istiyorum. Allah'tan kendime ve tüm müslüman kardeşlerime yardım niyaz ediyorum. Sürecimiz daim olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6