Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tik

m_awyhs

Yeni Fapstronot
Uzun zamandır bende olmasına üzüldüğüm bir tikim var. Bu tik karşımdaki kişi ağzını şapırdarıyorsa yada çay vb şeyleri içerken rahatsız edici bir ses çıkartıyorsa o yerde 10 dk zorla kalıyorum sonrasındada aşırı bir sinir oluşuyor. Bunu yapan çok yakınım olduğu içinde bu sorunla hep karşılaşıyorum ve istemsizce içimde o kişiye karşı nefret duygusu oluşuyor. Bunu çözmek istiyorum..

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Ortamdan tuvalet bahanesiyle uzaklaşın, çok sevdiğiniz sürekli yanlarında durmak istediğiniz kişiler değilse tikinizi tetikleyecek şeyler yapmaya başladıkları an ortamdan uzaklaşın.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Uzun zamandır bende olmasına üzüldüğüm bir tikim var. Bu tik karşımdaki kişi ağzını şapırdarıyorsa yada çay vb şeyleri içerken rahatsız edici bir ses çıkartıyorsa o yerde 10 dk zorla kalıyorum sonrasındada aşırı bir sinir oluşuyor. Bunu yapan çok yakınım olduğu içinde bu sorunla hep karşılaşıyorum ve istemsizce içimde o kişiye karşı nefret duygusu oluşuyor. Bunu çözmek istiyorum..
Bir çılgınlık yapıp rahatsız olduğunu, elinde olmayan bir tikin olduğunu söylemeye ne dersin ? Sana yakın biriyse anlayışla karşılayacaktır. Karşı tarafta elinde olmadan o sesleri çıkarıyorsa beraberken yemek yemeyin.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bir çılgınlık yapıp rahatsız olduğunu, elinde olmayan bir tikin olduğunu söylemeye ne dersin ? Sana yakın biriyse anlayışla karşılayacaktır. Karşı tarafta elinde olmadan o sesleri çıkarıyorsa beraberken yemek yemeyin.
Ortamda rahatsızlık oluşturabilir ama, herkes daha dikkatli olmaya çalışacağı için samimiyet kaçabilir. Bu sefer de arkadaş kendini suçlu hissedebilir. Ayrıca tanımıyorum ama şapırdatmamasını kibar bir dille bile ifade etse anlayışla karşılama oranı düşük biraz.

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Ortamda rahatsızlık oluşturabilir ama, herkes daha dikkatli olmaya çalışacağı için samimiyet kaçabilir. Bu sefer de arkadaş kendini suçlu hissedebilir. Ayrıca tanımıyorum ama şapırdatmamasını kibar bir dille bile ifade etse anlayışla karşılama oranı düşük biraz.
Alakası bile yok. Şapırdatarak yiyorsa zaten yemek yeme kurallarını tekrardan öğrenmeli kişiye demek ki öğretilmemiş bu ne yazık ki. Kişi kendi mi mutlu olmalı yoksa kendi mutsuz olmasına rağmen çevresindekileri mi mutlu etmeli bunu karar verip kendi isteğini uygulamalı ama bence en önemli önce bireyin mutluluğu sonra diğerlerinin mutluluğu.

m_awyhs

Yeni Fapstronot
Ortamdan tuvalet bahanesiyle uzaklaşın, çok sevdiğiniz sürekli yanlarında durmak istediğiniz kişiler değilse tikinizi tetikleyecek şeyler yapmaya başladıkları an ortamdan uzaklaşın.
Yakınım olduğu için her gün aynı sofradayız. Sonra yiyeceğim dediğimde bana kızıyorlar birlikte yiyelim diye.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Bence bir uzmana görünmeniz daha uygun olacaktır. O size daha detaylı ve daha iyi yardımcı olacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6