Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tıpçılar Bakabilir Mi

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selamlar yaklaşık 1 aydır izoterin içerikli bir ilaç kullanıyorum karaciğer enzimlerim ve trigliseridim yüksek ve yüzümde mantarımsı bir leke çıktı. Dermatolog randevuma daha var nereye gitmeliyim? Acil bir şey yapar mı eğer beklersem leke büyür mü? Akıl verin lütfen.

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Selamlar yaklaşık 1 aydır izoterin içerikli bir ilaç kullanıyorum karaciğer enzimlerim ve trigliseridim yüksek ve yüzümde mantarımsı bir leke çıktı. Dermatolog randevuma daha var nereye gitmeliyim? Acil bir şey yapar mı eğer beklersem leke büyür mü? Akıl verin lütfen.
Acil bir şey yapmaz.Randevunu erkene çekmeye çalış ilacı 1 haftadan fazla ara verme devam et

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Lekenin resmini görebilirsem özelden bir yorum yapabilirim. Fungal akne olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6