Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Top Mermilerine Sıkıca Dayanan Duvar

Asd

Ay Yolcusu
Ciddi olarak böyle toplanıp eylem yapmak savaşa sürüklemekten bahsediyorsan bu saçmalık,

Eğer zihinlerimizi bu pisliklerden arındırıp onlara savaş açmaktan falan bahsediyorsan doğru dediklerin.

Hangi görüş olursa olsun hiç farketmez, siyasi ve dini görüşlere burada izin veremiyoruz maalesef çünkü forum amacından sapıyor.
Tartışma çıktığı zaman kontrol altına alması zor oluyor.
Daha cok ikincisi kast etmiştim, ama barışçıl eylemlerin tröstlerden başka kime zararı var anlamadım. Anayasada toplanma ve gösteri özgürlüğü diye bir şey yok mu?

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Daha cok ikincisi kast etmiştim, ama barışçıl eylemlerin tröstlerden başka kime zararı var anlamadım. Anayasada toplanma ve gösteri özgürlüğü diye bir şey yok mu?
Bu tarz gösteriler genelde devlet tarafından kanlı şekilde bastırılıyor, devletin işine gelmez bu eylemler. Kontrol altında tutamayacağı insanı hiç bir devlet istemez. Önce kendimiz şundan tamamen kurtulalım bırakalım ve çelik gibi olmayı başaralım, o zaman kurtaracağız gelecek nesilleri ellerimizle.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6