Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Trakya Bölgesinde Sorumluluk Ortağı

Storm59

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar sürecim hakkında yüz yüze destek alabileceğim güvenilir bir arkadaşım olsa iyi olurdu o yüzden bu başlığı açma ihtiyacı duydum bu formdaki tüm dostlarımın süreci daim olması dileğiyle

The King

Deneyimli Üye
Yanlış anlamazsan, tam olarak istediğin kişi ne yapacak, detaylandırır mısın?

Mesela deliye döndün, tam vpn'i açtığında onu mu arayacaksın? Ya da koştur koştur tuvalete girdiğinde gelip ç*künü mü tutacak, yapma diye.

Ben anlamadığımdan soruyorum. Sorumlu ortak nedir, sen kendine engel olmadıkça kim seni bundan alıkoyabilir
:D

Whiplash

Satürn Yolcusu
Neverfap Trakya bölge sorumlusuyum. Hafta sonları Çorlu'da bulunan Orion Avm'de bir standımız oluyor süreci bozan veya bozmaya niyetlendiğini tespit ettiğimiz arkadaşların kafasına elektroşoklu sinek raketiyle birkaç kere vurarak kendilerine gelmelerini sağlıyoruz yalnız sizin tedavi biraz uzun sürecek gibi gözüküyor. :D

SENSEY

Venüs Yolcusu
Hocam yanlış anlamayın da sizce de bunu bırakmak için başkalarına muhtaç olmak saçma değil mi?

Eğer biriyle bu konular hakkında konuşmak istiyorsanız psikoloğa gitmeniz daha doğru olur hatta bence buna bile gerek yok forum yeter de artar bile

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Merhaba arkadaşlar sürecim hakkında yüz yüze destek alabileceğim güvenilir bir arkadaşım olsa iyi olurdu o yüzden bu başlığı açma ihtiyacı duydum bu formdaki tüm dostlarımın süreci daim olması dileğiyle
Sanırım nf konuları hakkında konuşabileceğin güvenilir arkadaşlar arıyorsun nf hakkında bir ortama girmek istiyorsun yüz yüzeye bir şey diyemem yazılan mesajlardan da çıkmanın zor olacağını anlayabileceğin üzere sana sanalden nf wp gruplarını öneririm. Kendim görmedim ama çokca kez birbirlerine farkındalık kazandırdıklarını birbirlerinin gelişimlerini destedikleri ve yeri geldiğinde nf konuları hakkında tavsiye verdiklerini hoş ve sıcak bir ortam olduğunu okumuştum (sponsoru değilim yanlış anlama :)). Eğer aradığın bu tarz bir şey ise katılmayı deneyebilirsin.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Arkadaşlar yalan olmasın ben de konuyu onaylarken ticari bir ortak arama, reklam tarzı bir şey sandım başlığı görünce :D.

Ama arkadaş arada görüşüp farkındalık arttırabilmek konusunda bir istekte bulunmuş bence. Neverfap İstanbul/Ankara buluşmaları yapılıyor ancak diğer illerde buluşma yapacak kadar teşkilatlanamadık henüz arkadaş da birileriyle buluşmak istemiş

NeverMoreFap haklı, gruplardan baya bir üye kendi aralarında buluşmuştu. İlla aynı bölgeden denk gelen üyeler oluyor.

Son düzenleme:

izleyici1

Yoda
hesap verilebilirlik ortağı güzel bir şey olarak görüyorum
bir arkadaş edinip bir birinize karşı sorumlu oluyorsunuz
kendine karşı sorumluluğunu kaybetmişsen
bir guruba olan sorumluluğun adına sürece devam edersin
bir birinize günlük rapor verirsiniz
nofabı bozduğun zamanda kendine değilde guruba haksızlık etmiş oluyorsun
yabancı nofap sitelerinde hesapverilebilir ortaklıklar var

Storm59

Yeni Üye
Arkadaşlar Anlayış ile karşılayanlara teşekkür ederim nofap ile alakalı izlediğim filmden çıkarım yaparak bu yazıda bulundum doğru veya yanlış olabilir Samuray ve İzleyici 1 beni gayet iyi anladılar diğer arkadaşların kendi ayıbı

Whiplash

Satürn Yolcusu
Arkadaşlar Anlayış ile karşılayanlara teşekkür ederim nofap ile alakalı izlediğim filmden çıkarım yaparak bu yazıda bulundum doğru veya yanlış olabilir Samuray ve İzleyici 1 beni gayet iyi anladılar diğer arkadaşların kendi ayıbı
Merhaba, kendi adıma başlık komik geldiği için konuya böyle yaklaşma isteği duydum o an, bu yaklaşımdan dolayı kırıldın veya üzüldüysen mesajı silebilirim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6