Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Travmatik Masturbasyon

Slim

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Bundan 8 yıl önce masturbasyon sonucu penisimde şişme meydana geldi. Şişlik 1 gün sonra indi sonrasında penis uyuşuk, hissiz,isteksiz damarlar belirgin, eğri bir hal aldı.Sonrasında ben yine masturbasyonlara devam ettim ve sorunlarımda aynı şekilde devam etti, sadece elimle etekte oluyorum, penisimin gövdesini hissetmiyorum. Masturbasyonlarıda hep kuru bir şekilde kayganlaştırıcı kullanmadan yaptım. Geçen gün üroloji doktoruna gittim bunları bana tms olduğunu ve masturbasyonu kuru yaptığım için olduğunu söyledi.Penisi eliyle inceledikten sonra plak olmadığını söyledi. Ve bana bepanthol krem verdi deri tahrişi için.Arkadaşlar böyle sorunlar yaşayanlar var mı aranızda yani ne yapmam lazım.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Doktorun verdiği kremi sürüp penisi iyileştirmelisin. Artık travmatik masturbasyon yapmaman gerek.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Hiç elini sürme, kremleri kullan 15 günde geçiyor.

Slim

Yeni Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Arkadaşlar bu kadar yılın tahribatı artık kalıcı olmuşmudur. Yani korkuyorum artık bir keresinde 45 gün masturbasyon yapmamıştım hisler aynı uyuşuktu. Bende sürekli hep kendimi denemek amacıyla masturbasyon yaptım. Yani hep böyle bir döngünün içerisindeyim. Yaşım 28 artık birşey ler için geç kaldığımı düşünmeye başladım.

ımconfused

Yeni Üye
bende de tahriş var kremleri kullanmayı düşünüyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6