Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tyt-Ayt Matemati̇k Ve Öneri̇ler

Dingin Savaşçı

%100 🧠
Herkese selamlar.
12. sınıfa geçtim ea öğrencisiyim ve lise boyunca sınavlara çalışmaktan hariç çok az çalıştım. Çalışmaya 11. sınıf 2. dönem gibi başladım diyebilirim. 345 TYT mat kitabını bitirdim. Ve konu anlatımı olarak İlyas Güneşin kitabı var onu da bitirdim. Problemlerdeyim şuan. Sorularım şunlar:

1- Başka TYT mat kaynağı almalı mıyım(bilgi sarmal vs.) yoksa 345 yeter mi denemelere fln mı başlayayım?
2- Problemlerde nasıl bir yol izlemeliyim, yeni yeni başladım diyebilirim çok hızlı geçtim tüm problem türlerini
3- AYT'ye ne zaman başlayayım ve başlarsam ne kadar sürede biter?
4- Geometri için tavsiyeler(dik üçgene yeni geçtim)
5- 12. sınıf boyunca matematikte tyt ve ayt adına nasıl bir yol izlemeliyim örnek: şu ay şurda ol şu ay şu bitsin şu ay şuna başla buna bu kadar bak bu kadar kaynak çöz bunları çöz şu konu önemli ve özel tavsiyeleriniz(karışık oldu kusura bakmayın)

Yardımlarınız benim için çok kıymetli, teşekkürler :)

G

gordon

Misafir
3D Matematik alabilirsin zamana yayıp çözersin, 1 ayda bitirmek zorunda değilsin.
Problemler ve geometri sadece süreklilik istiyor. Problemleri genel olarak biliyorsan günlük 10-20 tane soru çözsen yeterli.
Geometride üçgeni hakkıyla bitir, acele etme, yıl içinde bitirmek için zamanın olacak, telaş yapmana gerek yok "daha şu aydayız çember duruyor" gibi.
Şimdilik haftalık 1 genel deneme çözüp ondan hatalarını öğrenip kapatmaya çalış.
İstersen konuların son gün bitsin ama soruları yapabilecek düzeye ulaş..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6