Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Üniversitede Arkadaş Edinmek

sovereign

Yeni Fapstronot
Üniversitede 2.döneme giriceğiz ama sınıfımda daha sadece 5-6 kişiyle konuşup tanıştım ve diğer kişilerle pek konuşmadım. Nasıl arkadaş edinebilirim ve insanlarla olan ilişkimi ilerletebilirim?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Üniversitenin klüpleri oluyor onlara katıl hocam en az 3 4 tanesinde aktif rol al.
Part time bi işede girebilirsin. Bu dediklerim sosyalleşme çevre edinme ve sosyal yeteneklerini geliştirmen için mükemmel.

Tempest

Anka
Üniversitede 2.döneme giriceğiz ama sınıfımda daha sadece 5-6 kişiyle konuşup tanıştım ve diğer kişilerle pek konuşmadım. Nasıl arkadaş edinebilirim ve insanlarla olan ilişkimi ilerletebilirim?
Sen insanlara gitmen lazım gereksiz bi nedenden bile bir arkadaşlık oluşabilir .
Gidip işte sohbet açman lazım . Eğer karşı taraftan geri dönüş varsa iyi bir arkadaşlık olabilir ama karşı taraf umursamazsa yeni insanlara dön .
İlla birilerinin sana gelmesini beklemene gerek yok .

nova

Merkür Yolcusu
3 yol var. 1incisi utanmayacaksın, direkt gidip hey selam ben şu bu diyip konuşmaya baslayacaksın. Bunu en rahat yapacagın yer tabiki klüpler, ozellikle eglence agırlıklı sosyal medya, gaming vs kluplerine bak. 2ncisi instagramdan ortak takipci buldugun herkesi kız erkek ekle, storylere yanit ver ve tanısmaya calıs, tamam bunlar medeni cesaret istiyor ama dairesel bir sekilde bunları yapmadan medeni cesaretin olmayacak. 3üncüsü benim geçmisten gelen yontemim, bir kız arkadaş veya flört'ün olsun, ki olmalı da hiç degilse flörtün olsun yani sonuçta ünidesin, bu kızın ortamındaki insanlarla samimi ol, saka yap, geri çekme kendini. Sosyal anksiyete için kücük onerim de şu olur, bu insanların cogunu uniden sonra görmeyeceksin, utanma bırak hakkında ne düsünürlerse düsünsünler, rahat ol keyfine bak, aaaamaaan benden önemli mi de.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6