Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Unutkanlık Hakkında

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Merhaba arkadaşlar ben yks öğrencisiyim. Neverfapte 3. Günümdeyim ben de aşırı unutkanlık var fapten kaynaklandığını düşünüyorum şuan sürecim iyi gidiyor. Sizce en kısa kaçıncı güne gelince unutkanlıklarım tamamen yok olur veya zihnim toparlanmaya başlar?

Moderatörün son düzenlenenleri:

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
Merhaba arkadaşlar ben yks öğrencisiyim. Neverfapte 3. Günümdeyim ben de aşırı unutkanlık var fapten kaynaklandığını düşünüyorum şuan sürecim iyi gidiyor. Sizce en kısa kaçıncı güne gelince unutkanlıklarım tamamen yok olur veya zihnim toparlanmaya başlar?
Çeşitli ve az yemek ye unutkanlık ve beyin sisi azalır, şekeri de azalt.

Neverfapte ise belli bir güne gelmek değil, tamamen bırakmak yararlı olur. Sana 90 gün yada 120 gün desem o gün iyileştiğini söylesem de o 120. Güne geldiğinde bozarsan bir işe yaramaz. Ayrıca amaç da gun saymak değil hayattan tamamen çıkartmak olmalı. Amaçlarına odaklan fapi hayatından çıkar.

Ek bilgi: kesin bir gün yok. 90 gün de olabilir 800. Gün de. Diğer bağımlılıklar da önemli.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Çeşitli ve az yemek ye unutkanlık ve beyin sisi azalır, şekeri de azalt.

Neverfapte ise belli bir güne gelmek değil, tamamen bırakmak yararlı olur. Sana 90 gün yada 120 gün desem o gün iyileştiğini söylesem de o 120. Güne geldiğinde bozarsan bir işe yaramaz. Ayrıca amaç da gun saymak değil hayattan tamamen çıkartmak olmalı. Amaçlarına odaklan fapi hayatından çıkar.

Ek bilgi: kesin bir gün yok. 90 gün de olabilir 800. Gün de. Diğer bağımlılıklar da önemli.
Başka hiç bir bağımlılığım yok kötü alışkanlıkları 1 sefer bile kullanmadım ( sigara , alkol...)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6