Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uykusuzluktan Kaynaklı Saç Dökülmesi

masuaku

Venüs Yolcusu
Bu sene uyku düzenim bozuldu, toplarsanız en fazla 15 gün düzgün, erken uyumuşumdur. Genelde sabaha karşı uyudum ve saçlarım döküldü. Fap da yaptım maalesef. Yanlardan boş, karşıdan ise yeni ekilmiş saç gibi duruyorlar.

Uykumu düzene koymaya başladım, 3 gündür de nofap yapıyorum. Sizce saçlarım eskisi gibi olur mu? Umut var mı?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bence doktora gidip kan testine vs baktırman daha iyi olur. Bana kalırsa beslenmene sebze ve protein ekleyip uykuyu düzenlersen yakında geçer. Bende de vardı, saç dökmeyi engelleyen şampuana başladım neredeyse 0 tel düşüyor o kadar iyileşti yani. Ama seninki kadar değildi.

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Bence uykuyla alakasi yok sac dokulmenin tamam dokulebilir ama o kadar dokulcegini zannetmem cildiye doktoruna gorunmeni tavsiye ederim

masuaku

Venüs Yolcusu
Bence uykuyla alakasi yok sac dokulmenin tamam dokulebilir ama o kadar dokulcegini zannetmem cildiye doktoruna gorunmeni tavsiye ederim
Giderim doktora. Geçmişte fap yapıyordum, beslenmeme dikkat etmiyordum ama saçlarım gürdü. Bu sene uyku düzeni bozulunca saçlarım da bu hâle geldi.

masuaku

Venüs Yolcusu
Bence doktora gidip kan testine vs baktırman daha iyi olur. Bana kalırsa beslenmene sebze ve protein ekleyip uykuyu düzenlersen yakında geçer. Bende de vardı, saç dökmeyi engelleyen şampuana başladım neredeyse 0 tel düşüyor o kadar iyileşti yani. Ama seninki kadar değildi.
Bir süre bekleyeceğim. Uykumu düzene koymaya başladım, if yapıyorum ve sağlıklı beslenmeye başladım. Revox adlı şampuanı da kullanıyorum. Gelişme olmazsa doktora giderim.

kja

Yeni Üye
Bu sene uyku düzenim bozuldu, toplarsanız en fazla 15 gün düzgün, erken uyumuşumdur. Genelde sabaha karşı uyudum ve saçlarım döküldü. Fap da yaptım maalesef. Yanlardan boş, karşıdan ise yeni ekilmiş saç gibi duruyorlar.

Uykumu düzene koymaya başladım, 3 gündür de nofap yapıyorum. Sizce saçlarım eskisi gibi olur mu? Umut var mı?
faple saç dökülmez knk uykusuzluk neden olmuş olabilir de. doktora görünmen iyi olacak bence de. en iyisini o biliyor sonuçta

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Fapla sac dokulseydi ohoooo ulkede sacli Adam kalmazdi

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
fapin etkili oldugunu düşünüyorum ama tamamen ondan kaynaklı degil. ben kpss çalıştım 1 sene boyunca stres, genetik vs etkenler dökülmeye nedenn oldu. 1 senede ön taraf arka taraf seyrekleşmeye başladı. ilerde saç ekilecek gibi duruyor bakalım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6