Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Üzerimdeki Hantallıktan Nasıl Kurtulabilirim

Erogluzim

Mars Yolcusu
Son zamanlar da anlam veremediğim hantallıkla mücadele ediyorum. Okuma spor hiç bir şey yapma isteğim yok akşam verdiğim kararları ertesi gün uygulayamıyorum.
Sorunum ne olabilir nasıl kurtulabilirim ?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Arada sırada insan vücududa robot değil sonuçta hiçbirşey yapmama isteği geliyor o zamanlarda salıyorum ben de vücudu dinlemek gerekiyor ama bu sürekli olan birşeyse kendini zorlaman gerekli duygularından ziyade mantığını kullanıp bunları yapmam lazım diyip hemen harakete geçmen lazım

dougles

Venüs Yolcusu
En kötü karar dahi kararsızlıktan iyidir der atalar. Tembellik, kurtulunması gereken bir davranış biçimi değildir. Ona rağmen bir şeyleri yapabilmek önemlidir. Herkeste bu var. Hayatında başarıyı elde edenler, tembelliğe rağmen hareket etmekteler.

Darth Vader

Ay Yolcusu
İçlerinde gizlenmiş savaşcıyı dışarı çıkarman lazım, buda genelde kazık yiyince yada küçümsenince oluyor.Yani bende öyle oluyor :D Kendinin farkına var, ileriye dönük amaçlarını düşün.

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Hayatın guhercileye sarınca mecbur çalışmak zorunda kalıyorsun zaten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6