Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Varikosel Ameliyatı

Strafe

Yeni Fapstronot
İyileşirsin inşallah sıkıntısız geçer . Çok korkulacak bir ameliyat değil ikinci gün yürümeye başlıyorsun 1 haftaya eski haline dönersin . Ben hatta 5.gün okula gitmiştim hemen iyileşiyorsun sıkıntı etme o açıdan 😊

karakartal0034

Venüs Yolcusu
İyileşirsin inşallah sıkıntısız geçer . Çok korkulacak bir ameliyat değil ikinci gün yürümeye başlıyorsun 1 haftaya eski haline dönersin . Ben hatta 5.gün okula gitmiştim hemen iyileşiyorsun sıkıntı etme o açıdan 😊
İyileşme konusunda sperm değerlerimiz normale döner mi o acıdan iyileşirmiyiz demek istedim kardeşim 😊

Strafe

Yeni Fapstronot
İyileşirsin inşallah sıkıntısız geçer . Çok korkulacak bir ameliyat değil ikinci gün yürümeye başlıyorsun 1 haftaya eski haline dönersin
İyileşme konusunda sperm değerlerimiz normale döner mi o acıdan iyileşirmiyiz demek istedim kardeşim 😊
Orasını ben de bilmiyorum :) gittiğim zaman göreceğiz ama eskiden olan ağrılar şu an yok iyileşiyorum diye düşünüyorum ancak 3 ay sonra anlaşılır. Özellikle sperm hareketinde ciddi bir düzelme oluyormuş diğer hastalardan duyduğuma göre .
Umarım ameliyatın iyi geçer ☺

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Orasını ben de bilmiyorum :) gittiğim zaman göreceğiz ama eskiden olan ağrılar şu an yok iyileşiyorum diye düşünüyorum ancak 3 ay sonra anlaşılır. Özellikle sperm hareketinde ciddi bir düzelme oluyormuş diğer hastalardan duyduğuma göre .
Ben hayatımda hiç sigara, alkol, uyuşturucu kullanmadım beslenmem de gayet iyidir . İnşallah düzeliriz kardeşim. Aslında ameliyattan sonra 3.ayda test ister doktorlar sende neden 6 ay anlamış değilim aslında 6.ay da da kontrol istiyor doktorlar ama 3.ay da da kontrol isteyenler oluyor

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Dün sperm testi verdim sonuclar iyi cıktı doktor ameliyata gerek yok dedi .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6