Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Verim Alamiyorum

kararsızımben

Yeni Üye
ders çalışırken isteğim yok hiçbir şekilde verimli ders çalışamıyorum ve yksye 5 aydan az kaldı bu da yetmiyormuş gibi çalışırken de yeteri kadar odaklanamıyorum aklım ders dışında herşeyde bunu nasıl atlatabilirim bilmiyorum birşeylerin farkındayım ama o çaba ve istek hiç yok bunu aşmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
ders çalışırken isteğim yok hiçbir şekilde verimli ders çalışamıyorum ve yksye 5 aydan az kaldı bu da yetmiyormuş gibi çalışırken de yeteri kadar odaklanamıyorum aklım ders dışında herşeyde bunu nasıl atlatabilirim bilmiyorum birşeylerin farkındayım ama o çaba ve istek hiç yok bunu aşmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum
Ders çalışamamanın birçok sebebi olabilir ağır bir program hazırlamış olabilirsin, mükemmeliyetçiliğin olabilir, bir anda kendine çok fazla yükleniyor olabilirsin yani çalışmanı direkt 8-9 saatten başlatıyor olabilirsin, seni dersten alıkoyan şeyler olabilir yani sosyal medya gibi bunları bir elden geçir ve problemini ortaya koyup çözmeye çalış.

BloodRien

Yoda
Odaklanamıyorum diye bir şey yok
Neyseki herkes dersleri kötü odaklanamayan bir mühendisin evinde durmak istemez veya odaklanamayan CANI İSTEMEYEN bir doktora ameliyat olmak istemez
kırmızı hap kanalı
yks podcasti ve monkmod videolarını izle

izleyici1

Yoda
kardeş nofapta bir ayı doldurmadan
odaklanabilmeyi bekleme
bir aydan sonra yavaş yavaş çalışma isteği
hayat enerjin uyku düzenin yerine oturacaktır
tabi başka bir bağımlılığında yoksa sigara alkol kumar şeker müzik gibi

Feitan

Ay Yolcusu
Bunu atlatmanın tek yolu ders çalışmak. Zamanla zihnin alışacak

B

Brock

Misafir
Yazılanlara katılmıyorum. Bence senin çalışmak için sebeplere ihtiyacın var dostum kendinde diyorsun ilgim yok diye. Bunu araştırmaktan başla sebebi bulunca gerisi gelir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6