Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Vip Fizik

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar! YKS sınavında fizik için VİP fizikten çalışan var mı ? İnternette öven de var gömende. Bu forumda daha rasyonel yorumlar yapılacağına inanıyorum. Daha önce videolarını izlemiş olup memnun olan var mı ? Memnun kalmadiginiz yerler neler?

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Selam baylar! YKS sınavında fizik için VİP fizikten çalışan var mı ? İnternette öven de var gömende. Bu forumda daha rasyonel yorumlar yapılacağına inanıyorum. Daha önce videolarını izlemiş olup memnun olan var mı ? Memnun kalmadiginiz yerler neler?
Sana bir şey söyleyeyim mi , şerefsizim tam üstüne bastın
Vip fizikten ilerliyorum şuan dalgalardayim , vip fizikin tyt kampını duymuşsundur çok faydalı bir kamp şuan tyt fizik adına rahat 5-6 net yapıyorum tabi ayni zamanda dershaneye gidiyorum ama emin ol tek farkı dershane hocası ödev veriyor daha çok soru çözüyorum, bir de konuları dershane hocasından dinlemiyorum kemal hocadan( vip fizik) dinliyorum konuyu anlatıyor ve deney videoları da izletiyor. Kesinlikle tavsiye ederim sadece kitabından bile ilerlesen sana faydası olur güven bana

Maraz Ali

Kitabı al birkaç video izle sende anlayacaksın

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Fizik Umut Öncül akademiden izlenir. Ben de şahsen vip fiziğin tüm kitaplarını alan birisi olarak memnun kalmamıştım. En iyisi Umut hoca.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Vip fizik dinlemek için bir altyapının olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü anlatış tarzı "zaten biliyorsunuzdur" havasında ve hızlı ilerleyişi insanın kafasını daha çok karıştırıyor.

Maraz Ali

Vip fizik dinlemek için bir altyapının olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü anlatış tarzı "zaten biliyorsunuzdur" havasında ve hızlı ilerleyişi insanın kafasını daha çok karıştırıyor.
Dostum görüşüne katılmıyorum, benim altyapım yoktu, beni çok iyi bir yere getirdi, ben fizikle barışı da izledim ama bana hiç faydası olmadı.

Son düzenleme:

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Fizikle barış çok yüzeysel anlatıyor , iyi bir sayisalcisan

Dostum görüşüne katılmıyorum, benim altyapım yoktu, beni çok iyi bir yere getirdi, ben fizikle barışı da izledim ama bana hiç faydası olmadı.
Senin adına sevindim umarım bu şekilde devam edersin fakat sandığın kadar sıfırdan başlayan birisine göre hiç anlatmıyor. Sen işleyişini beğenebilirsin ama ben beğenmedim, tabi hoca seçme işi biraz kişisel bir iş. Herkes hangi fizik hocalarını dinledi veya dinliyor bunu yazsak daha iyi olur.

Maraz Ali

Senin adına sevindim umarım bu şekilde devam edersin fakat sandığın kadar sıfırdan başlayan birisine göre hiç anlatmıyor. Sen işleyişini beğenebilirsin ama ben beğenmedim, tabi hoca seçme işi biraz kişisel bir iş. Herkes hangi fizik hocalarını dinledi veya dinliyor bunu yazsak daha iyi olur.
Haklısın dostum

zerotohero

Yeni Fapstronot
VİP Fizik müfredat dışı ilerliyor geçen sene madde ve özellikleri konusunda sayısal hesaplamalara girdigi an videoyu kapatıp baska hocaya gecmistim. Su an Fizikfinito ve Özcan Aykından ilerliyorum.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
VİP Fizik müfredat dışı ilerliyor geçen sene madde ve özellikleri konusunda sayısal hesaplamalara girdigi an videoyu kapatıp baska hocaya gecmistim. Su an Fizikfinito ve Özcan Aykından ilerliyorum.
Aradığım cevap buydu ustam çok teşekkür ederim. Kazanım dışına çıkan hoca,kitap çöptür. Sanırım ben de Özcan Aykından dinleyeceğim. Eyvallah

zerotohero

Yeni Fapstronot
Aradığım cevap buydu ustam çok teşekkür ederim. Kazanım dışına çıkan hoca,kitap çöptür. Sanırım ben de Özcan Aykından dinleyeceğim. Eyvallah
Hocam dediğim iki hoca da MEB kitabından ilerliyor yani yaptıkları hiçbir şeyden şüphen olmasın. Bu arada MEB kitaplarındaki soruları cozmeyi de etmeyi unutma özellikle fizikte çok işe yarıyor. FKB için MEB kitapları cennet misali.

G

gordon

Misafir
Biraz esnek ol bu konuda. Mesela dinamik ve iş güç enerjiyi Ertan Sinan Şahin'in youtube videolarından çok iyi anlamıştım ama elektriği dinlediğimde hoşuma gitmemişti. Gittim elektriği Umut Öncül'den dinlemiştim çok da iyi anlamıştım. Konusuna göre iyi anlatan hocalar var birine bağlı kalmamak gerekiyor. Dinlediğim kanallar da şunlar:
  • Umut Öncül - genel olarak güzel
  • Ertan Sinan Şahin (ücretsiz olan) - yeni yorumlar katar
  • Ercan Aykın - mantığıyla anlatır deney videolarıyla destekler
  • Altuğ Güneş - tekrar videoları güzel

Sap3x

Yeni Üye
Veysel hoca ile Fizik kanalına bakabilirsin kendisi milli eğitim bakanlığının verdiği kitaplardan konu anlatımı yapıyor. Ben geçen sene gayet memnun kalmıştım.

enessj

Yeni Fapstronot
Barışla fizik iyi. Vip fizikte izle fazla soru gör.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6