Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Vücut Geliştirmenin Neverfap Sürecini Kolaylaştırması

IslamistNeverfaper

Yeni Fapstronot
Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun değerli dostlarım,

Sizlere Neverfap Sürecimle alakalı geçen hafta bir yazı yayımlamıştım. Bazı arkadaşlarımız tarafından böylesine ''hızlı'' dönüşüm yaşadığımdan haseple inandırıcı olmadığıma dair tepkiler almıştım. Bu konuyu açtığım zaman itibariyle süreçte 26.günümü tamamlamış bulunmaktayım.

Yaklaşık bir aylık tecrübeme istinaden ne kadar acemi olsam da bu sürecin kolaylaşmasında benim için büyük bir rol oynamış bir detayı değerli dostlarımla paylaşmak isterim.

Sürece ilk başladığımda ertesi gün vücut geliştirme salonuma kaydımı yaptırmıştım. Her hafta kaytarmadan salonda 5-6 gün bulundum. Neverfap'in cinsel enerjimizi muhafaza eden bir disiplin olması vücudunuzu geliştirmekte büyük bir katkı sağlıyor. Her geçen gün salona gittiğinizde yaptığınız hareketlerin ağırlıklarında aparatı bir tık aşağıya almanız, aynada her kendinize baktığınız da, vücudunuzun geliştiğini gözlemleme ve diğer etmenler sizi inanılmaz şekilde sürecinize motive ediyor. Süreçte kendinizi bedensel olarak yormanız, sizi depresif veya agresif bir birey olmaktan uzaklaştırarak sizleri sosyal hayatınızda ılımlaştırıyor, enerjinizi sonradan pişman olacağınız eylemlerde kullanmıyorsunuz.

Bedenimizi terbiye eden bu aktiviteyi her gün soğuk duş alarak ta pekiştirdiğimiz taktirde, bu bağımlılık gün içerisinde aklınıza dahi gelmiyor. Bu süreçte bir çok insana nispeten daha az kriz yaşamamda muhtemelen bu sebeptendir.

Sokrates'in : ''Hiçbir erkek beden eğitimi konusunda amatör olma hakkına sahip değildir. Bir erkeğin, vücudunun yetenekli olduğu güzelliğini ve gücünü görmeden yaşlanması utanç verici'' sözleri konuyu özetleyecek nitelikte, Neverfap kendimize tekrar masküliniteyi kazandıran bir disiplin, peki bu disiplinini hayatının her alanında (kızlarla iletişiminizde, iş hayatınızda vs.) sizleri öne çıkarmayı taahhüt eden bu aktiviteyle pekiştirmeye ne dersin?

Vesselam.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6