Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yabancı Dil Öğrenimi (Soru)

omer10line

Yeni Fapstronot
Süreciyle beraber yabancı dilini geliştirenler var mı ?
Varsa nasıl geliştirdiniz ve flatline etkisi bu gelişmeye engel oldu mu ?
Teşekkürler.

omer10line

Yeni Fapstronot
Flatline etkisini yapılan aktivitelerden keyif almayı engeller diye düşündüğüm için belirttim

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Bir şeyleri keyif alarak öğrenmiyoruz ki :) Yapmamız gerektiği için yapıyoruz.

Spordan da keyif almam, kendimi geliştirirken de.

Ama yaparım. Olay bu..

Flatlineda da olsan coşku döneminde de olsan öğrenmen gerekiyosa, öğrenmelisin..

Son Samuray

Mars Yolcusu
Hayır. Neverfap sürecinde dahi olmayıp çok başarılı insanlarla tanıştım okuduğum üniversitede. Flatline bir şeyleri başarmana ya da bir şeyler yapmana engel olacak bir şey olamaz bu prangalarından kurtul.

Kendimden örnek vereyim, 3 yılda İngilizcemi C1, Almancamı B2 ve İspanyolcamı B1 seviyesine getirdim. Bu zamanlarda illaki duygu değişimleri, flatline gibi durumlar yaşamışımdır ama bunlar hiçbir şeye engel değil.

skywalker

Venüs Yolcusu
Hayır. Neverfap sürecinde dahi olmayıp çok başarılı insanlarla tanıştım okuduğum üniversitede. Flatline bir şeyleri başarmana ya da bir şeyler yapmana engel olacak bir şey olamaz bu prangalarından kurtul.

Kendimden örnek vereyim, 3 yılda İngilizcemi C1, Almancamı B2 ve İspanyolcamı B1 seviyesine getirdim. Bu zamanlarda illaki duygu değişimleri, flatline gibi durumlar yaşamışımdır ama bunlar hiçbir şeye engel değil.
Dostum bu dilleri nasıl öğrendin geliştirdin bir konu açarak bunu detaylandirirsan çok çok iyi olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6