Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Yanıyorum

joss

Yeni Üye
Bu lanet şey aklıma geldi mi duramıyorum. Soğuk duş alıyorum ,yürüyüşe çıkıyorum, şınav çekiyorum ama bir türlü gitmiyor aklımdan adeta yanıyorum bir yerlerime ağrılar giriyor nasıl aşabilirim bunu? Aslında aşırı bağımlı değilim haftada en fazla 3 ama ben bu pis şeyden tamamen kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

iceman6

Yeni Üye
Yürüyüşe çıkmak veya şınav çekmek beyninin hepsini ona yönlendirebileceğin aktiviteler değil. Soğuk duş belki ama daha fazla meşgul olabileceğin bir şey bulmalısın. Film izlemek veya oyun oynamak gibi.
bir yerlerime ağrılar giriyor
Kasıklarında karıncalanma mı oluyor yoksa normal ağrı mı?

joss

Yeni Üye
Yürüyüşe çıkmak veya şınav çekmek beyninin hepsini ona yönlendirebileceğin aktiviteler değil. Soğuk duş belki ama daha fazla meşgul olabileceğin bir şey bulmalısın. Film izlemek veya oyun oynamak gibi.

Kasıklarında karıncalanma mı oluyor yoksa normal ağrı mı?
Aslında tam doğru ifade ağrı değil . Afedersin t*****larım patlayacak gibi oluyor.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Haftada 3 kez pmo yapıyorsunuz ve aşırı bağımlı değilsiniz, doğru mu anladım? Pardon ama, aşırı bağımlı olmanız için bundan fazlası gerekmiyor.

Çözüm önerim: Düzenli spor, ibadet, meditasyon, soğuk duş ve omega 3 takviyesi.

mustafa78

Mars Yolcusu
Bu lanet şey aklıma geldi mi duramıyorum. Soğuk duş alıyorum ,yürüyüşe çıkıyorum, şınav çekiyorum ama bir türlü gitmiyor aklımdan adeta yanıyorum bir yerlerime ağrılar giriyor nasıl aşabilirim bunu? Aslında aşırı bağımlı değilim haftada en fazla 3 ama ben bu pis şeyden tamamen kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
ne kadardır bu devam ediyor kardeşim aşırı takıntı yaptığın için bağımlı olduğun için böyle oluyordur ben yıllarca yaptım hala yapıyorum saç görse insan yanar böyle olur ister yani bu illet daha da beter eder insanı

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Haftada 3 kez pmo yapıyorsunuz ve aşırı bağımlı değilsiniz, doğru mu anladım? Pardon ama, aşırı bağımlı olmanız için bundan fazlası gerekmiyor.

Beyaz Büyü süreciniz devam ediyor galiba kaçıncı gündesiniz. Belli bir süreden sonra kendini iyi hissetme artıyor mu? Ben 145 gün sonunda releps oldum. Sonra 10 gün releps. İkinci relepste dağıldım. Sonra 147 gün. Sonra releps. 20 gün releps.

Yani ben 145 geçip iyi hiss etmeyince moralim bozuldu. Acaba 200 gün sonunda iyi oldu. Gibi bir şey sizde oldu mu?

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Beyaz Büyü süreciniz devam ediyor galiba kaçıncı gündesiniz. Belli bir süreden sonra kendini iyi hissetme artıyor mu? Ben 145 gün sonunda releps oldum. Sonra 10 gün releps. İkinci relepste dağıldım. Sonra 147 gün. Sonra releps. 20 gün releps.

Yani ben 145 geçip iyi hiss etmeyince moralim bozuldu. Acaba 200 gün sonunda iyi oldu. Gibi bir şey sizde oldu mu?
İyi den kastın ne

joss

Yeni Üye

ürologlar haftada 3 normal diyor o yüzden öyle yazdım

joss

Yeni Üye

O kadar dayanamadım maalesef 14 gün sonra relapse oldum ama dünden beri neden bozduğumu düşünüyordum şunu farkettim stres seviyesi artınca bozuyorum

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

270'i devirdim. Bu zaman zarfında pmo yapmadım. Gayet iyi gidiyor. Başlarda paws semptomları yaşadım ve epey zorlandım, aklımı kaçırdığımı düşündüğüm anlar bile oldu. Ancak 4.aydan sonra daha iyiye gitti her şey. Tabi bu süreci, spor, ibadet, meditasyon ve soğuk duş ile desteklemeye devam ediyorum.

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
ürologlar haftada 3 normal diyor o yüzden öyle yazdım
haftada 3 pek normal olduğunu düşünmüyorum ben de aynı şekilde haftada 3 en fazla 4 kere yapıyordum şimdi bıraktığımda belirgin şekilde yararını görüyorum. ilk sürecimde 10. gecede senin dediğin gibi müthiş bir yanma ve taşşak ağrısıyla uyandım öyle hale gelmiştim ki titriyordum alet kalkmış ama boşalamamış fena ağrıyordu ama sonraki günlerde hiç böyle birşey yaşamadım ağrı olmadı. (lakin gerek gece gerek gündüz vakti durup dururken boşaldığım oldu birkaç kez. bu konuda tecrübesi olan bilgi verirse sevinirim)

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
270'i devirdim. Bu zaman zarfında pmo yapmadım. Gayet iyi gidiyor. Başlarda paws semptomları yaşadım ve epey zorlandım, aklımı kaçırdığımı düşündüğüm anlar bile oldu. Ancak 4.aydan sonra daha iyiye gitti her şey. Tabi bu süreci, spor, ibadet, meditasyon ve soğuk duş ile desteklemeye devam ediyorum.
Ben 145 günleri gördüm, ortalama 5ay . Bende yaşayacak kadar işlerimi yapacak iyi oldum. Ama tam istediğim seviyeye gelmedim. Yani unutup hayatı yaşamaya dalamadım. Acaba 200 gün yada 250 gün gibi ileri günlerde, bir eşik var mı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6