Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yaş 27 Üniversite Okuma Yaşım Geçti Mi?

Erogluzim

Mars Yolcusu
Gelecek dönem KPSS hazırlanacağım bu hazırlıkla YKS sınavına da girip bölüm okusam nasıl olur. Çevremdeki bazı şahıslar her ikisi için de geç kaldığımı söylüyorlar.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Çevrendeki şahısların tuzu kuru sanırım. 28 yaşında girsen 32 yaşında 4 yıllıktan çıkıyorsun. 65 yaşına kadar 33 yılın var :)

Bazı süzme s*lakları dinleme bence. Sebep belirtmeden geç kaldın diyenleri özellikle.

Erogluzim

Mars Yolcusu
Çevrendeki şahısların tuzu kuru sanırım. 28 yaşında girsen 32 yaşında 4 yıllıktan çıkıyorsun. 65 yaşına kadar 33 yılın var :)

Bazı süzme s*lakları dinleme bence. Sebep belirtmeden geç kaldın diyenleri özellikle.
Ne kadar doğru söylediniz. Teşekkür ediyorum onlara kulaklarımı kapatacağım memur olursam mesleğimi icra edebilirim niyetim Sosyal Hizmet okumak insanlara yardımcı olmak

Ege

Ay Yolcusu
Lise öğretmeniyle karşılaşan genç, konuşma sırasında üniversiteye gitmediği için pişmanlık duyduğunu söyler.
Öğretmeni sorar: "Peki şimdi niye gitmiyorsun?"
Öğrenci, "Çünkü artık yirmi beş yaşındayım. Evliyim, bir çocuğum var ve üniversiteyi bitirmem en az dört yılımı alır." der.
Öğretmen başka bir soru sorar: "Peki söyler misin bana, eğer üniversiteye devam edersen bitirdiğinde kaç yaşında olacaksın?"
Öğrenci, "Tabii ki yirmi dokuz." der.
Öğretmen sorar: "Devam etmezsen kaç yaşında olacaksın?"
Öğrenci bir anlam çıkartmaya çalışarak, "Yine yirmi dokuz." diye cevap verir.
Ardından öğretmeninin ne demek istediğini anlayarak şöyle devam eder: "Evet, dört yıl sonra yirmi dokuz yaşında olacağım. Üniversiteye gitsem de gitmesem de..."

Hayata Yön Veren Sözler - Akın Alıcı

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Sınıfımda 45 yaşında bir kadın var hocam. Onun ilk üniversitesi değil ve zaten emekli olmuş o yüzden böyle bir imkanı var tabi ki. Ancak gördüğün üzere geç değil

izleyici1

Yoda
üni demek lisenin uzatması demek
gereksiz yere okumayı artık bırakın
girin bir işe çalışın vakit kaybetmeyin
ama üniden sonra iş garantiniz varsa size bir şey katacaksa ona saygı duyarım
malesef boş ve gereksiz bilgilerle mezun olacaksınız
yok ben ünide kendimi geliştirecem
bol bol araştırma yapıcam kitap okuyacam diyorsanız onada saygım var
onun haricinde üniversiteler çöplük
üniversiteyi sadece boş vakti değerlendirmek olarak bakınız
işsizliğinize işsizlik katmayın kardeşlerim

B

Brock

Misafir
üni demek lisenin uzatması demek
gereksiz yere okumayı artık bırakın
girin bir işe çalışın vakit kaybetmeyin
ama üniden sonra iş garantiniz varsa size bir şey katacaksa ona saygı duyarım
malesef boş ve gereksiz bilgilerle mezun olacaksınız
yok ben ünide kendimi geliştirecem
bol bol araştırma yapıcam kitap okuyacam diyorsanız onada saygım var
onun haricinde üniversiteler çöplük
üniversiteyi sadece boş vakti değerlendirmek olarak bakınız
işsizliğinize işsizlik katmayın kardeşlerim
abi ama bak soyle dusun bekarim isten kalan biton vaktim var degerlendirmek istiyorum yararli sekilde. hem iste calisarak , hemde tasarimdan mezun olarak 4 yil sonra konfeksyonda dikim bolumundeyken bi bakarim tasarim model bolumune gecmisim. veya ilahiyat veya felsefe bitiririm , 50 yasina geldigimde bircok bilgim olur din adina ve fiziksel emegimin yaninda zihinsel emekte sarf etmis olurum belki bir kitap yazarim belki birinin hidayetine ozgurlugne vesile olurum. cunku 50 yasini gecmis pekaz insanin zihni diri oluyor , buda istencek bi basari bence zaten 50 yasina kadar Allah ın verdigi imkanlarla ayakta kaliyorsun o yastan sonra zihninle bunu becerdigini dusunsene ? bir ilber ortayli bir caner taslaman bir celal sengor gibi sozu dinlenen biri oldugunu ? bence bunun icin okumaya deger hocam. he diyorsakki 50 yasini gectigimde emekli maasimla kahvede oturur tavla atarim oda bana yeter kimse sozumu dinlemesede vs yanlizliktan korkmuyorum ; birsey diyemem

B

Brock

Misafir
diplomada bircok seyi ifade ediyor aslinda biz diyoruz diploma kagita cok onem veriyolar diye ama aslinda biz onun okulunu okumakla ona onem yuklemis oluyoruz. Tamamen beden iscisi hamal bile olsaydim olsaydi okulu bunun bile okulunu okumak isterdim. yaptigim iste en iyi olmak icin. Bu yuzden o okumak bildigimiz okumak degil heralde hocam

Bozo

Yeni Fapstronot
Okumanın yaşı olmaz. Zorlarsan 3 yılda bile bitirebilirsin.

SDG

Yoda
Gelecek dönem KPSS hazırlanacağım bu hazırlıkla YKS sınavına da girip bölüm okusam nasıl olur. Çevremdeki bazı şahıslar her ikisi için de geç kaldığımı söylüyorlar.
Bizim bölümde mezun olduğumuzda bölüm birincisi 33-35 arası yaşlarda evli ve çocuklu bir adamdı. Dostum gönül verdiğin her şeyi yapabilirsin hiç bir şey için geç değil

Güneş

Göklerde Parıldayan
Para kazanıyorsan sorun yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6