Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeni İş Ve Hayattan Kopuş

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sürecimin 35. Günü süreç gayet iyi ilerleyiyor sıfır taviz verdim bu zamana kadar fakat bir sorunum var: Yeni İş! :(

İki gün önce bir avmde işe girdim bazen sabah gidiyorum akşam 22.00 de çıkıyorum falan bu olay beni baya olumsuz etkiledi çünkü sosyal yaşamdan uzaklaştığımı hissettim. İştende ayrılamam malum durum belli iş yok zar zor buldum bende bu işi. Bu konudalar tavsiye verebilecek var mı? Belki benim gibi çalışan arkadaşlar vardır. Nasıl hayatımı daha neşeli bir hale getirebilirim?

vallabusondu

Venüs Yolcusu
Dostum sana gerçekten fikir vermek istiyoruz ama önce bize daha işin içeriği ve saatleri hakkında daha çok bilgi vermelisin. Ancak o zaman faydalı tavsiyelerde bulunabiliriz.

Bence çalışmak en iyisi hem oyalamıyorsun
Hemde kendi paranı kazanıp kimseye muhtaç olmuyorsun bence normal hayat daha sıkıcı yapacak iş bulamamak depresyon sebebi izin günlerini değerlendirebilirsin
Saatler genelde öğlen 1, akşam 10 arası. Bir plan yapmayı düşünüyorum biraz erken kalkıp istediğim şeyleri yapmak.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Saatler genelde öğlen 1, akşam 10 arası. Bir plan yapmayı düşünüyorum biraz erken kalkıp istediğim şeyleri yapmak.
Öglen 1den önce ayarla rutinini spor yapıyorsan sabahtan hallet 6da kalkıp wim hof+ soğuk duş üstüne sporunu yaparsan günün zinde ve mükemmel geçer ben sabah erken gidiyorsun zannettim öğlenden gidiyorsun o 1 e kadar hallet herşeyini işten gelince direk yatar uyursun sabah dinç bir şekilde kalkarsın

Charlie

Yeni Fapstronot
Saatler genelde öğlen 1, akşam 10 arası
Güzel denilebilecek bir iş bulmuşsun.

Birkaç yıl dişini sık para biriktir bu süreçte üstteki arkadaşın dediği gibi öğlene kadar hallet her şeyi, sonra kazandığın parayla yatırımlar yaparak kendini bu fare yarışından kurtarmaya çalışabilirsin.

Trap55

Ay Yolcusu
Herkese merhaba arkadaşlar bugün sürecimin 35. Günü süreç gayet iyi ilerleyiyor sıfır taviz verdim bu zamana kadar fakat bir sorunum var: Yeni İş! :(

İki gün önce bir avmde işe girdim bazen sabah gidiyorum akşam 22.00 de çıkıyorum falan bu olay beni baya olumsuz etkiledi çünkü sosyal yaşamdan uzaklaştığımı hissettim. İştende ayrılamam malum durum belli iş yok zar zor buldum bende bu işi. Bu konudalar tavsiye verebilecek var mı? Belki benim gibi çalışan arkadaşlar vardır. Nasıl hayatımı daha neşeli bir hale getirebilirim?
Daha ne arıyorsun çalış kafayı dagat

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6