Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Yenilik Arama Dürtüsü?

bilgieylemleiseyarar

Yeni Fapstronot
Sitede yenilik-arama dürtüsü diye bir kalıp okudum? Bunu konu hakkında aydınlatacak birileri var mı?

Kategorilerden kategorileri atlamak, fantaziler, bırakamamak bununla mı ilgili, nasıl müdahalede bulunulur?
Kaynak ve aydınlatmalara açığım, teşekkürler.

Lazkopat

Emektar Üye
Kategorilerden kategorileri atlamak, fantaziler, bırakamamak bununla mı ilgili, nasıl müdahalede bulunulur?
Kategorilerden katagorilere atlamak ile ilgili. Atıyorum softcore izliyorsa bdsm lgbt tarzına kayabilir. Veyahut amatör izliyorsa masaj ya da zenci kategorisine kayabilir vs. Buna tolerans diyoruz. İstersen şu videoyu izle:

Son düzenleme:

bilgieylemleiseyarar

Yeni Fapstronot
Kategorilerden katagorile atlamak ile ilgili. Atıyorum softcore izliyorsa bdsm lgbt tarzına kayabilir. Veyahut amatör izliyorsa masaj ya da zenci kategorisine kayabilir vs. Buna tolerans diyoruz. İstersen şu videoyu izle:
Anladım biraz tolerans deniyormuş, anladığım kadarıyla yetmiyor sürekli daha uç noktayı arıyor insan(?) Hocam bu videodaki metin bir kitaptan mı? Nasıl ulaşabilim tamamına?

Lazkopat

Emektar Üye
Anladım biraz tolerans deniyormuş, anladığım kadarıyla yetmiyor sürekli daha uç noktayı arıyor insan(?) Hocam bu videodaki metin bir kitaptan mı? Nasıl ulaşabilim tamamına?
Yetmiyor değil de ilk seferki hazzı arıyor beyin ondan daha uç noktalara gidiliyor. Bu videodakı metin bir kitaptan değil. Tamamı o kadar. İlk seferki hazza ulaşmak da pek mümkün değil. Ancak o eylemden uzun süre uzak kaldıktan sonra belki ulaşılabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6