Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yeteneğini Nasıl Keşfedersin? (Soru)

Linchx

Ay Yolcusu
Dostlar başlıkta da görmüş olduğunuz üzere soru belli: Nasıl keşfederiz? Hangi soruları kendimize sormalıyız? Doğuştan gelen yetenek var mıdır yoksa her şey çalışmak mı pratik mi ?
Fikirlerinizi merak ediyorum.

Rayther

Mars Yolcusu
Dostlar başlıkta da görmüş olduğunuz üzere soru belli: Nasıl keşfederiz? Hangi soruları kendimize sormalıyız? Doğuştan gelen yetenek var mıdır yoksa her şey çalışmak mı pratik mi ?
Fikirlerinizi merak ediyorum.
Kendi başımdan geçeni anlatayım küçükken arkadaşlarla sürekli parkur tarzı yerlerden atlar bina aralıkları olan yerlerden mahalleler arası ebelemece oynardık
İnşaatlara izinsiz girerdik
Ben parkurda ki yeteneğimi bu şekilde keşfettim
Küçükken ablam resimler yapardı ve bende çizmeye çok hevesliydim bana bir resim verdi ve çiz dedi
Baya başarılı buldu beni ki zaten ilkokulda resim dersi 100 olan tek bendim
Hocamız çok gaddardı not konusunda

Bir ara evde büyük temizlik olurken bir baktım ki yerde Nunchaku var ablama hediye gelmişti 10 yıl önce dedim pandemide boş duracağıma şunu kullanmayı öğreneyim
Öğrenirken çok zevk aldım ve bu şekilde bōjutusuya ve sonrasında bedenimi etkili bir biçimde kullanayı sevdiğimi görünce Calisthenice ve yogaya yöneldim

Son olarak ergenlik zamanlarımda çok Dropshipping, E-ticaret, borsa ve diğer konuları çok araştırıyordum para da kazandım
Ben bu şekilde yeteneklerimi ve hobilerimi keşfettim

Ege

Ay Yolcusu
20 dakika süre tutup beyin fırtınası yap. 20 dakika boyunca aklına gelen, yapmaktan zevk aldığın küçük ya da büyük şeyleri not et. Aldığın notlar arasından senin için öne çıkanlar hakkında araştırma yap, deneyim edin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6