Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks Biyoloji

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar merhaba ben ayt biyoloji de 1-2 net yapıyorum, konu elemek istiyorum. Soru dağılımlarına baktım her sene ortalama sistemlerden 4-5 soru geliyor ben sistemleri atlamayı düşünüyorum komüte popülükasyon, bitki , foto kemosentez,gen şifre ve protein sentezinden 2 şer soru canlı ve çevreden de her sene 1 soru geliyor ortalama tabi benim de hedefim 6-7 net yapmak sizce sistemleri atlamak mantıklı mı? ( İyi akşamlar :)

Lenalette

Ay Yolcusu
Bence tüm sistemleri atlamak saçma olur.Sinir sistemi,endokrin sistem falan bunlara çalışabilirsin.Hem zevkli konular hem de neverfap ile de ilişkilendirilebilir.Belki 1 sinir 1 endokrin sorusu çıkar belli mi olur.Bana kalırsa tüm sistemlere hatta tüm konulara çalış.Çok rahat 10 netlere çıkarsın biyolojide konulara az biraz hakim olursan.Ösym çok kasmıyor biyolojide.

Targetlock

Deneyimli Üye
Arkadaşlar merhaba ben ayt biyoloji de 1-2 net yapıyorum, konu elemek istiyorum. Soru dağılımlarına baktım her sene ortalama sistemlerden 4-5 soru geliyor ben sistemleri atlamayı düşünüyorum komüte popülükasyon, bitki , foto kemosentez,gen şifre ve protein sentezinden 2 şer soru canlı ve çevreden de her sene 1 soru geliyor ortalama tabi benim de hedefim 6-7 net yapmak sizce sistemleri atlamak mantıklı mı? ( İyi akşamlar :)
Konu eleme. En güvendiğin yerden zor sorarlar. Otur çalış. Zor değil. Aslında müthiş bir mühendislik var biyolojide. Bekir avşarın kanalına katıl abone ol. Hem yol yordam gösterir hem de harika biyoloji anlatır. O kanalı yut yut.

Targetlock

Deneyimli Üye
Konu eleme. En güvendiğin yerden zor sorarlar. Otur çalış. Zor değil. Aslında müthiş bir mühendislik var biyolojide. Bekir avşarın kanalına katıl abone ol. Hem yol yordam gösterir hem de harika biyoloji anlatır. O kanalı yut yut.
Sadece bir konuya çalışmayıp önemsiz hallederim ben bunu dedim. Ayt biyolojiden tek boşum da o boşverdiğim konuydu.

nofap1gun

Yeni Üye

Kardeşim hiçbir şey için geç değil ben 3 sene mezun olan biriyim . bu 3 senede neler neler oldu mezunluk çok kötü birsey kimseye tavsiye etmem baskılar sosyal durumlar eve kapanmalar ve benzeri igrenç süreçler bütünü inan bana youtubeyi aç ve birtane belli hocadan bu tekrar videoları var kesinlikle işine yarar . Bu videoları 1.25 x hızında izle fazla kafanı karıştırmadan genel olarak bilsen inan yeter kesinlikle genel olarak sana şunu diyememe soru kitabı bitir onu et en güzel yapıcagın şey soru taramak soru görmek sorulara odaklanmak geçer kendine program yapta diyemem bu saatten sonra genelde 2 say 1 söz tekrar 30 dakika ardından 8 saat belirli 10 15 dakika mola şeklinde denemeler kesinlikle hız kazancaksın soru tarzları görüceksin bugün mesele 345 türkçe denemesi netlerim 27 gördü 19 da gördü 30 görmedi ki ben türkçe denemelerine bugün başladım anladınmı herşey rabbine dua et gerisi gelir güzel kardeşim. ve biyolojide sistemler çok basit konular içeriyor aslında belli sistemlerde ön bilgin olsa mantıkkende yapabilirsin biyoloji ezber bi ders kesinlikle bir not olsun aklında sınava girdin an matematik bölümünü aç kökler toplamı kökler çarpımı terim toplamı arimetrik dizi formülleri parabol formülü türevin temel formülü kısaca hızlı şekilde yaz fiziktede F=M.A X=V.T bu 2 formül işine yarar da yeter bile ama matta ayt özelikle kardeşim integral en zor dogru söylemek geerekirse ama en az 2 3 net yaparsın alan hesaplama sorularında 1 haftanı 1 derse ayırma bu hafta bende 6 ders 6 farklı deneme yayını çözdüm ve hepsinde 25 üstü netim sadece tyt mat simülasyon çok zorladı beni oda denemenin uzun sürmesinden kaynaklı bide meb kitaplarını yaatrken bile oku

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6