Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yks Döneminde Süreç Ve Son 17 Gün!

Sıfırdan1Hayat

Yeni Üye
Ben sürece tam 22 gün önce başlamaya karar vermiştim sınava toplasanız 40 gün fln kalmıştı , yumurta da kapıya dayanmıştı , bir şeyler yapmalıydım nofap’ i önceden de duymuştum ama sınav döneminde yapmak zor olur dayanamam diye diye hep sona erteledim acısı fazlasıyla çıktı ... 22 gün önce de bir karar verdim pmo belasını bırakacaktım ama ilk defa bu kadar istekliydim çünkü bu illet benim isteğimi hevesimi heyecanımı alıyordu ders çalışmak hayalllerime ulaşmak için de bunlara sahip olmam gerekiyordu ve çok şükür 22 gündür süreçteyim ama en önemlisi o ilk gün sanki yeni bir ben oldum gibi davrandım nasıl olmak istiyorsam onun gibi hissedip davrandım , bir şeyleri değiştirmek için gün saymadım ilk gün değişmiştim zaten size de önerim olsun dostlar iyi bir karaktere sahip olmak için beklemeyin karar verin yeter gerçekten hissedin ve eyleme geçin artık o karaktere sahip oldunuz demektir tabi bu düşünceyi de her zaman hatırlatıp eylemi gerçekleştirin
neyse konudan sapmadan ben bu 22 gün boyunca ayt fizik sıfırdan bitirdim ve ayt kimyada da sadece organik kaldı, bu kadar kısa sürede bunları halletmemin en büyük nedeni ön yargım olmaması ve hayvan gibi çalışmak oldu şuan bomba gibiyim beyler sınava son 17 gün kaldı ve ben 10 gün eve kapanacam full odak çalışacam , kimseyle konuşmak yok ailemle bile yemekte bile zaman kaybetmeyecez sosyal medya zaten yoktu kısacası çalışacaksam en iyi şekilde çalışacam ve 12 16 Haziran arasındaki seri denemelerin içincen geçecem... Konserlere partilere beni çağırmayanlar (çağırsalar da gidemezdim ama en azından sormak gerekirdi .) sınav sonunda görüşecezzzz :))
(yazımı 3 ya da 5 günde bir güncellerim en büyük güncelleme de sınavdan sonra olacak .) Haydi allaha emanet olun...

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Konserlere partilere beni çağırmayanlar (çağırsalar da gidemezdim ama en azından sormak gerekirdi .) sınav sonunda görüşecezzzz :))
Tanıdık geldi. Ben olsam bana sormaya bile tenezzül etmeyen insanları hayatımdan tamamen çıkarırdım. (Şu ana kadar öyle de yaptım.) Emin ol intikam almak için harcayacağın enerjiye ve zamana bile değmeyecek. Senin başarını görünce en fazla ne kaybedecekler ki? Onlarla ödeşmeye değil, kendini daha da fazla güçlendirmeye bak.

Onlar artık senin için bir hiç.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Tanıdık geldi. Ben olsam bana sormaya bile tenezzül etmeyen insanları hayatımdan tamamen çıkarırdım. (Şu ana kadar öyle de yaptım.) Emin ol intikam almak için harcayacağın enerjiye ve zamana bile değmeyecek. Senin başarını görünce en fazla ne kaybedecekler ki? Onlarla ödeşmeye değil, kendini daha da fazla güçlendirmeye bak.

Aynı durum bende var ben konuşmak istesem kendime olan saygım var boş ver diyorum gerekmez arkadisn olacağına hiç olmasın diyorum s

Sıfırdan1Hayat

Yeni Üye

Kanka zaten sormuyorum takmıyorum da sadece kendimi motive ediyorum bir nevi beynimi kandırıyorum yoksa bakarsan 8 aydır tekim kimseyi umursamadım bu saatten sonra da zerre sallamam kimseyi harcadığım enerji de derse gidiyor ve bundan memnunum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6