Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yoruldum, Yaşamaktan.

Ant900

Ay Yolcusu
Yaklaşık 25 gündür pmo'dan uzağım neverfap akademinin yayınladığı önerilerden filmleri kitapları okuyup izliyorum. 5 gün önce muhabbet kuşum benim yüzümden öldü veteriner hekime götürdüm ama acı çekerek öldü. Unutamıyorum çok üzgünüm. Herşey çok zor geliyor birşeyler yapmak zorunda olmak mücadele etmek yorucu çok yorucu. Ani bir kararla 9 gün önce bıraktığım spora dün gittim. 90 günü görebilir miyim bilmiyorum ama... Şuana kadar zorlanmadım 1 2 an dışında yorgunum dostlar yorgunum.

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
Hepimiz yorgunuz buradaki insanlara çok saygım var hem kendi sorunlarıyla uğraşıyorlar hemde psikolojik yardım ediyorlar, editörlerinden tut üyelerine kadar yanındayız. Günlük diye sistem var burada orayı oku güçlenmeye başlayacaksınız. Çünkü buradaki insanlarda bende dahil sizin gibiyiz, sadece pes etmemek için gayret etmeliyiz. Kendinizi suçlamayın. Çünkü siz ilk defa bir sorumluluk aldınız. Gurur duymalısınız çünkü biz sizinle gurur duyuyoruz. Dürüst olmaya başladınız sizce bunu yapmanın harika yanı nedir?

Son düzenleme:
Yaklaşık 25 gündür pmo'dan uzağım neverfap akademinin yayınladığı önerilerden filmleri kitapları okuyup izliyorum. 5 gün önce muhabbet kuşum benim yüzümden öldü veteriner hekime götürdüm ama acı çekerek öldü. Unutamıyorum çok üzgünüm. Herşey çok zor geliyor birşeyler yapmak zorunda olmak mücadele etmek yorucu çok yorucu. Ani bir kararla 9 gün önce bıraktığım spora dün gittim. 90 günü görebilir miyim bilmiyorum ama... Şuana kadar zorlanmadım 1 2 an dışında yorgunum dostlar yorgunum.
Dostum, her insanın taşıyabileceği yük vardır psikolojik olarak ve gün geçtikçe bu yükler ağırlaşır ama kaslarımız gibi mental gücümüz de buna oranla artar. Şu an dert edindiğin sorunlara beş yıl sonra baktığında "Ben bunlara mı üzülmüşüm?" diye sorarsın kendine. Bu zorluklar hayatta her zaman olacak. Bu kabullenilmesi gereken bir gerçek. Düşersin, kalkarsın. Hayat bu şekilde ilerliyor. Önemli olan pes etmemek ve devam etmektir.

Ant900

Ay Yolcusu
Dostum, her insanın taşıyabileceği yük vardır psikolojik olarak ve gün geçtikçe bu yükler ağırlaşır ama kaslarımız gibi mental gücümüz de buna oranla artar. Şu an dert edindiğin sorunlara beş yıl sonra baktığında "Ben bunlara mı üzülmüşüm?" diye sorarsın kendine. Bu zorluklar hayatta her zaman olacak. Bu kabullenilmesi gereken bir gerçek. Düşersin, kalkarsın. Hayat bu şekilde ilerliyor. Önemli olan pes etmemek ve devam etmektir.
Öyle yada böyle devam etmek zorundayım dediğiniz gibi düşe kalka ilerliyoruz hayat da bu sanırım

Ant900

Ay Yolcusu
Hepimiz yorgunuz buradaki insanlara çok saygım var hem kendi sorunlarıyla uğraşıyorlar hemde psikolojik yardım ediyorlar, editörlerinden tut üyelerine kadar yanındayız. Günlük diye sistem var burada orayı oku güçlenmeye başlayacaksınız. Çünkü buradaki insanlarda bende dahil sizin gibiyiz, sadece pes etmemek için gayret etmeliyiz. Kendinizi suçlamayın. Çünkü siz ilk defa bir sorumluluk aldınız. Gurur duymalısınız çünkü biz sizinle gurur duyuyoruz. Dürüst olmaya başladınız sizce bunu yapmanın harika yanı nedir?
Akedemi kaybettiğim şeyler için beni uyandırdı hayattaki en büyük saygı duyduğum şeylerden biri burası
Biraz zamana bırakmam lazım sanırım zaman her şeyin ilacı diyorlar umarım doğrudur

Zallana6666

Ay Yolcusu
Hayat inişler ve çıkışlarla doludur benim düşüncem bu hayatta gerçek bir tutku seni hayata bağlayacak birşey bulamazsan genellikle inişe geçiyosun ve kendini toparlaman zorlaşıyor insan kendini gerçekleştirirse yani ben bunun için yaratıldım diyecek bir uğraş bulursa hayatına anlam katar ve daha mutlu olur .

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti

Bu kadar erken pes edemezsin, etmemelisin. Sabırla, moralini yüksek tutarak yola devam etmelisin. Kafana takılan şeyleri ve üzüntülerini kağıt kalem alıp her gün yaz. 90 günü göreceğine inanıyorum, sen de inanmalısın.

BloodRien

Yoda
Küçük kız çocuğu değilsin
stoa felsefesi , redpill ve nietsche oku dinle kendine gel

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
Dediklerine bakacağım dostum teşekürler ani mutluluklar ve çöküşler yaşıyorum
Bende çok bunalımlıyım bu aralar normalde nf süreçlerim bu şekilde gitmezdi ama bu seferki sürecim çok ağır geçiyor kolumu bile kaldıramıyorum üstelik bu 3-4 gündür oluyor yani neredeyse sürecime başladığımdan beri .
Şuan 4. Günümdeyim bende ne yapacağımı bilmiyorum

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Savaşmak zorundayız dostum, savaşmak zorundayız. Anlıyorum buradaki herkesi, bu siteye girdiğimden ilk günden bu yana erkekliğin en büyük özelliğinin zorluklara dayanabilme kabiliyeti olduğunu anlıyorum. Hepimizin hayatında çok büyük zorlukları bulunmakta, kimi günler aynaya bakamayacak, yataktan çıkmak istemeyecek durumda olabiliyoruz ama bu hayatın en büyük gerçeklerinden biri acının var olduğu. Önemli olan senin bu acıyla, depresyonla, öfkeyle, duyguyla nasıl başa çıktığın. Karalar mı bağlıyorsun yoksa kendini acılarla, yeni tecrübelerle yaratıyor musun?

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
Savaşmak zorundayız dostum, savaşmak zorundayız. Anlıyorum buradaki herkesi, bu siteye girdiğimden ilk günden bu yana erkekliğin en büyük özelliğinin zorluklara dayanabilme kabiliyeti olduğunu anlıyorum. Hepimizin hayatında çok büyük zorlukları bulunmakta, kimi günler aynaya bakamayacak, yataktan çıkmak istemeyecek durumda olabiliyoruz ama bu hayatın en büyük gerçeklerinden biri acının var olduğu. Önemli olan senin bu acıyla, depresyonla, öfkeyle, duyguyla nasıl başa çıktığın. Karalar mı bağlıyorsun yoksa kendini acılarla, yeni tecrübelerle yaratıyor musun?
Ne doğru.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6