Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Zaman Zaman Olan Sertleşme Sorunu !

dem61

Yeni Üye
Her zaman olmamakla birlikte zaman zaman olan sertleşme sorunu için neverfap sürecine başladım.120 gün oldu ve bu 120 günlük süre içinde bir kere partnerim ile cinsellik yaşadım ve ilk seferde sertleşme sorunu yaşamadım ancak bir saat sonra ikinci sefer tekrar yapmak isteyince yine sertleşme sorunu oluştu.
120 gün boyunca ne p.... izledim ne de masturbasyon yaptım.Sokakta hiç bir kadına ya da kıza bakmadım,TV de ya da bilgisayar başında erotik ya da açık bir görüntü görsem hemen kapadım. Yani tetikleyicilerden hep uzak durdum.Sabah sertlesmem olmuyor,süreç boyunca bir kere ruyalandim ve şu an hiç birsey hissetmiyorum.Tık yok ve aklıma da gelmiyor cinsellik.Flatlain dedikleri durum bu mu acaba.Sanki bir daha asla çalışmayacakmis gibi hissediyorum.Bu arada yaşım 45 ve neverfap a başlangıç amacım sertleşme sorununu düzeltmek.20 yıl boyunca masturbasyon yaptım ve günde 2 ve 3 kere.Bunu utanarak ve çok pişmanlıkla söylüyorum.Yasi genç olanlar,lütfen bu illetten uzak durun.Bana tavsiyesi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Her zaman olmamakla birlikte zaman zaman olan sertleşme sorunu için neverfap sürecine başladım.120 gün oldu ve bu 120 günlük süre içinde bir kere partnerim ile cinsellik yaşadım ve ilk seferde sertleşme sorunu yaşamadım ancak bir saat sonra ikinci sefer tekrar yapmak isteyince yine sertleşme sorunu oluştu.
120 gün boyunca ne p.... izledim ne de masturbasyon yaptım.Sokakta hiç bir kadına ya da kıza bakmadım,TV de ya da bilgisayar başında erotik ya da açık bir görüntü görsem hemen kapadım. Yani tetikleyicilerden hep uzak durdum.Sabah sertlesmem olmuyor,süreç boyunca bir kere ruyalandim ve şu an hiç birsey hissetmiyorum.Tık yok ve aklıma da gelmiyor cinsellik.Flatlain dedikleri durum bu mu acaba.Sanki bir daha asla çalışmayacakmis gibi hissediyorum.Bu arada yaşım 45 ve neverfap a başlangıç amacım sertleşme sorununu düzeltmek.20 yıl boyunca masturbasyon yaptım ve günde 2 ve 3 kere.Bunu utanarak ve çok pişmanlıkla söylüyorum.Yasi genç olanlar,lütfen bu illetten uzak durun.Bana tavsiyesi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Merhabalar abi 45 yaşındasın ve 20 sene mastürbasyon yapman halinde bu durumun 120.gunde geçmesini beklemek benim zannımca daha zamana ihtiyacın var gibi görünüyor. Herkesin 90 gün dediğini takılma, ortalama bir sayıdır kişiden kişiye göre değişiyor bu durum. Tetikleyicilerden uzak durman bu devirde gerçekten takdir edilesi bişey. Her türlü uyarandan uzak durduğun vakit eminim onaracaktır Allah'ın izniyle. Fakat tam bir vakit bilemeyiz, yol ne kadar karanlık olursa olsun ilerlemekten başka çaremiz yok. Sürecinde başarılar dilerim...

Herakles

Merkür Yolcusu
Yaşınızın getirdiği fizyolojik sorunlar olabilir. Lütfen bir doktora danışınız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6