Neler yeni

Neverfap Türkiye Sitesine Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz.

Cevapla

Uzman olduğunuz konularda sorulara cevap vererek kullanıcılara yardım edebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz.

  • Arkadaşlar akışta Günlüklerden mesajlar veya yeni konular gözükmeyecektir. Görmek istiyorsanız Günlükler forumuna girip bakmanız gerekmektedir.
  • Kadın kullanıcılarımız Site kurucusu ile iletişime geçerse sadece onlara özel olan bölüme erişimleri sağlanacaktır.(Yöneticiler bölümündeki kişilere sorarak kime mesaj atacağınızı öğrenebilirsiniz.)

Yeni profil mesajları

12 seneni okullarda geçir.En az 4 yılda üniversitenden mezun ol.1-2 senede bir iş bul, ruh ikizim diye kendini kandırdığın birini bulup evlen.Uygun bir ev bulup kira öde, çocuk yap ve uykularından ol.5-10 yıl içinde şanslıysan istediğin bir ev veya araba al.Hafta sonlarını avmler 'de geçir. Yaşlanınca bir hastalığa yakalan ömrünün bitmesini bekleyip öl.Şu imtihan dünyasında "Yaşamak" ne hale geldi farkında mısınız ?
Balmorhea-Remembrance

Bu müziği her dinlediğimde içimde bir şeyler oluyor... İstemsizce düşünüyorum, biranda eskilere dönüyorum. Eski iyi-kötü anılarıma, eski pişmanlıklarıma, eski serzenişlerime, eski aldığım kötü kararlara... Şu müzik tonu tek kelime etmeden o kadar çok şey anlatıyor ki. Sözleri kendiniz acılarınızla yazıyorsunuz...
İnandığınız şey doğru veya yanlış da olsa sonuç elde edersiniz.
Bilinciniz zihninizdeki düşünceye yanıt verir. Zihninizdeki düşünceyi bir inanç olarak kabul edin, bu kadarı bile yeterli olacaktır. Joseph Murphy - bilinçaltının gücü
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst