Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

1 Haftalık Monk Mode (Soru)

Beyler selam.
Sürecime 1 Ekim tarihinde başladım bugün 2. günüm ve artık ilerleme kat edeceğime inanıyorum. Ekim ayı herkesin arınma ayı olur umarım. Konuya gelirsem:

9 Ekimde kpss sınavım var. Hiç olmadığı kadar çalıştığıma inanıyorum onun için bir karar aldım.Yarından itibaren sınav gününe kadar monk mode uygulayacağım. Her şey ile bağlantımı keseceğim sadece ders çalışmak ve yemek yemek olacak. Sizce az da olsa odaklanmada artış olur mu? Birde dopamin reseptörleri az da olsa açılır mı? Bunu neden soruyorum çünkü daha önce hiç monk mode denemedim. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Sana gerçekçi olacağım, böyle kısa vadeli işlerle bir yere varamazsın hayatta hiçbir şeyden mucize bekleme, çoğu zaman hüsrana uğrarsın. Roma bir günde kurulmadı, daha 2. Gündesin . Eğer bir şeyler başarmak istiyorsan bu disiplin ve istikrar ile olur anlık motivasyon falan sizi bir yere getirmez.

Ciks

Mezun
Beyler selam.
Sürecime 1 Ekim tarihinde başladım bugün 2. günüm ve artık ilerleme kat edeceğime inanıyorum. Ekim ayı herkesin arınma ayı olur umarım. Konuya gelirsem:

9 Ekimde kpss sınavım var. Hiç olmadığı kadar çalıştığıma inanıyorum onun için bir karar aldım.Yarından itibaren sınav gününe kadar monk mode uygulayacağım. Her şey ile bağlantımı keseceğim sadece ders çalışmak ve yemek yemek olacak. Sizce az da olsa odaklanmada artış olur mu? Birde dopamin reseptörleri az da olsa açılır mı? Bunu neden soruyorum çünkü daha önce hiç monk mode denemedim. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
İllaki odaklanmada artış olur. Ama 9. günden de çok bir şey bekleme. Çünkü o günler odaklanmanın yeni yeni artmaya başladığı günlerdir. Keşke en azından 25. günde felan sınava girseydin. Ciddi manada faydasını görürdün. Ama olsun. İyi çalıştıysan 9 da yeter. Başarılar.

İllaki odaklanmada artış olur. Ama 9. günden de çok bir şey bekleme. Çünkü o günler odaklanmanın yeni yeni artmaya başladığı günlerdir. Keşke en azından 25. günde felan sınava girseydin. Ciddi manada faydasını görürdün. Ama olsun. İyi çalıştıysan 9 da yeter. Başarılar.
Bende onun pişmanlığındayım :( ama olsun neresinden dönersek kârdır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6