Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

1.Neverfap Takım Savaşları(Aralık 2021 Meydan Okuması)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

None

Emekli Moderatör
red-team-vs-blue-team.jpg

Geçenlerde meydan okumaları kontrol ederken farkettim, yeni foruma geçtiğimizden bu yana hiç takım şeklinde meydan okuma düzenlenmemiş. Yılın son meydan okumasını takım konseptiyle yapmaya karar verdim

Bu meydan okumada Kırmızı ve Mavi Takım olmak üzere iki ayrım takım bulunmakta; mavi takıma katılmak isteyenler mavi takıma katılıyorum,kırmızı takıma katılmak isteyenler ise kırmızı takıma katılıyorum diye belirtsinler.

Her iki takımın kontenjanı 25 kişidir, herhangi bir takımın kontenjanı dolduğunda ,takımlar arasında katılımcı farkı olmaması adına geri kalan üyeler rastgele takımlara dağıtılacaktır

Aralık ayı sonunda en az kayıp veren takım ,takım savaşlarını kazanacaktır

Sürecini bozmayan üyelerin listesi ayrı olarak tutulacaktır(Aralık Meydan Okuması Kazananlar Listesi)

PMO ve Edging süreci bozar

Neverfap Takım Savaşları ( Aralık Meydan Okuması ) Başlangıç ,Bitiş ve Rapor Verme Tarihleri

Meydan okumaya alımlar 30 Kasım saat 23.59'a kadar yapılacaktı
r. Katılmak istiyorsanız konunun altına mavi takıma katılıyorum veya kırmızı takıma katılıyorum yazmanız yeterlidir(siz renksiz yazın tabi ben dikkat çeksin diye öyle yazıyorum :) )
Başlangıç : 1 Aralık 00.00 itibariyle
İlk rapor tarihi :15-17 Aralık (3 gün boyunca)
Son rapor tarihi : 30-31 Aralık (2 gün boyunca)

Bu meydan okuma 1 aylık olduğu için sadece iki defa rapor verilecektir . Raporları zamanında ve kuralına uygun olarak vermeye özen gösterelim . Zamanında ve kurallara uygun olarak verilmeyen raporlar kabul edilmeyecektir. Rapor verme kuralları bir sonraki başlıkta açıklanmıştır

Neverfap Takım Savaşları , Rapor Verme Kuralları

Bir alt başlıkta gördüğünüz üzere meydan okumanın katılımcı listesinde, tüm katılımcılar katılım tarihine göre numaralandırılarak sıralanmıştır. Rapor verme tarihleri geldiğinde meydan okumaya katılan katılımcı ,bu konun altına yorum olarak ;sürecine devam ediyorsa '' X numara devam '' yazarak rapor verecektir. Buradaki X sayısı sizin meydan okumaya katılım sıranızdır , rapor verirken sıra numaranızı yazmazsanız raporunuz geçersiz sayılacaktır

Diğer meydan okumalardan farklı olarak rapor tarihi geldiğinde sadece sürecini bozmayan kullanıcılar '' X numara devam '' yazarak rapor vereceklerdir , sürecini bozan kullanıcılar ise rapor vermeyecektir. Ayrıca zamanında ve sıra numarasını yazmadan sadece ''Devam'' yazan kullanıcıların raporları geçersiz sayılıp isimleri katılımcı listesinden silinerek eleneceklerdir

Örnek Rapor:

Mavi takım

M1)Benözgürbiriyim
M2)Katılımcı 2
M3)Katılımcı 3
M4)Katılımcı 4
.
.
.

Kendimden örnek veriyorum. Ben mavi takımın listesinde 1. sıradayım ve ilk rapor tarihi geldiğinde (15-17 Aralık) sürecimi bozmamışsam konunun altına yorum olarak;

'' M1 Benözgürbiriyim devam''
'' M1 numara devam ''
''M1 devam ''
''Mavi 1 Benözgürbiriyim devam ''
''Mavi 1 devam ''

şeklinde yorum atarak raporumu vermiş oluyorum. Raporda dikkat etmeniz gereken en önemli yer sıra numaranızı yazmanız , yoksa daha önce belirttiğim gibi raporunuz yok sayılır ve elenirsiniz

Mavi Takım Katılımcılar

M1)Benözgürbiriyim
M2)Defkhan5960
M3)Dot
M4)vincentaboubakar14
M5)Moony
M6)Mr. İrade
M7)Black Rose
M8)Targetlock
M9)Eff
M10)alexander666235
M11)SDG
M12)Muskarin
M13)Juniper
M14)grozny
M15)omer2295
M16)Şaheng
M17)Fapnofap
M18)Tempest
M19)Sasubaysa44
M20)tycoon
M21)Ragnar Odinson
M22)Dark Knight
M23)Süper Mario
M24)OğuzhanE
M25)Twist in my sobriety

Kırmızı Takım Katılımcılar

K1)Skull
K2)Onke
K3)Tırnovalı
K4)SniperTR
K5)GoldenLight
K6)bekodsi
K7)Kadir Demirci
K8)Dopamin
K9)Destiny mœ
K10)vezirfedasi
K11)Winston Smith
K12)selambençekici
K13)dougles
K14)hardworkingmehmet
K15)toomer
K16)D4redevil
K17)axon00
K18)lospolloshermanos
K19)jakira20
K20)JW15+1
K21)Incognito Tab
K22)Araba
K23Travis Bickle
K24)İradeavcısı
K25)Lazkopat

Kazanan Takım

Aralık Meydan Okumasının Kazanan Üyeler

Moderatörün son düzenlenenleri:

Dot

Merkür Yolcusu
Mavi takıma katılıyorum.

Skull

Venüs Yolcusu
Ekli dosyayı görüntüle 593

Geçenlerde meydan okumaları kontrol ederken farkettim, yeni foruma geçtiğimizden bu yana hiç takım şeklinde meydan okuma düzenlenmemiş. Yılın son meydan okumasını takım konseptiyle yapmaya karar verdim

Bu meydan okumada Kırmızı ve Mavi Takım olmak üzere iki ayrım takım bulunmakta; mavi takıma katılmak isteyenler mavi takıma katılıyorum,kırmızı takıma katılmak isteyenler ise kırmızı takıma katılıyorum diye belirtsinler.

Her iki takımın kontenjanı 25 kişidir, herhangi bir takımın kontenjanı dolduğunda ,takımlar arasında katılımcı farkı olmaması adına geri kalan üyeler rastgele takımlara dağıtılacaktır

Aralık ayı sonunda en az kayıp veren takım ,takım savaşlarını kazanacaktır

Sürecini bozmayan üyelerin listesi ayrı olarak tutulacaktır(Aralık Meydan Okuması Kazananlar Listesi)

PMO ve Edging süreci bozar

Neverfap Takım Savaşları ( Aralık Meydan Okuması ) Başlangıç ,Bitiş ve Rapor Verme Tarihleri

Meydan okumaya alımlar 30 Kasım saat 23.59'a kadar yapılacaktı
r. Katılmak istiyorsanız konunun altına mavi takıma katılıyorum veya kırmızı takıma katılıyorum yazmanız yeterlidir(siz renksiz yazın tabi ben dikkat çeksin diye öyle yazıyorum :) )
Başlangıç : 1 Aralık 00.00 itibariyle
İlk rapor tarihi :15-17 Aralık (3 gün boyunca)
Son rapor tarihi : 30-31 Aralık (2 gün boyunca)

Bu meydan okuma 1 aylık olduğu için sadece iki defa rapor verilecektir . Raporları zamanında ve kuralına uygun olarak vermeye özen gösterelim . Zamanında ve kurallara uygun olarak verilmeyen raporlar kabul edilmeyecektir. Rapor verme kuralları bir sonraki başlıkta açıklanmıştır

Neverfap Takım Savaşları , Rapor Verme Kuralları

Bir alt başlıkta gördüğünüz üzere meydan okumanın katılımcı listesinde, tüm katılımcılar katılım tarihine göre numaralandırılarak sıralanmıştır. Rapor verme tarihleri geldiğinde meydan okumaya katılan katılımcı ,bu konun altına yorum olarak ;sürecine devam ediyorsa '' X numara devam '' yazarak rapor verecektir. Buradaki X sayısı sizin meydan okumaya katılım sıranızdır , rapor verirken sıra numaranızı yazmazsanız raporunuz geçersiz sayılacaktır

Diğer meydan okumalardan farklı olarak rapor tarihi geldiğinde sadece sürecini bozmayan kullanıcılar '' X numara devam '' yazarak rapor vereceklerdir , sürecini bozan kullanıcılar ise rapor vermeyecektir. Ayrıca zamanında ve sıra numarasını yazmadan sadece ''Devam'' yazan kullanıcıların raporları geçersiz sayılıp isimleri katılımcı listesinden silinerek eleneceklerdir

Örnek Rapor:

Mavi takım

M1)Benözgürbiriyim
M2)Katılımcı 2
M3)Katılımcı 3
M4)Katılımcı 4
.
.
.

Kendimden örnek veriyorum. Ben mavi takımın listesinde 1. sıradayım ve ilk rapor tarihi geldiğinde (15-17 Aralık) sürecimi bozmamışsam konunun altına yorum olarak;

'' M1 Benözgürbiriyim devam''
'' M1 numara devam ''
''M1 devam ''
''Mavi 1 Benözgürbiriyim devam ''
''Mavi 1 devam ''

şeklinde yorum atarak raporumu vermiş oluyorum. Raporda dikkat etmeniz gereken en önemli yer sıra numaranızı yazmanız , yoksa daha önce belirttiğim gibi raporunuz yok sayılır ve elenirsiniz

Mavi Takım Katılımcılar

M1)Benözgürbiriyim
M2)
Rodion Romanoviç
M3)Dot
M4)
M5)
M6)
M7)
M8)
M9)
M10)
M11)
M12)
M13)
M14)
M15)
M16)
M17)
M18)
M19)
M20)
M21)
M22)
M23)
M24)
M25)

Kırmızı Takım Katılımcılar

K1)
K2)
K3)
K4)
K5)
K6)
K7)
K8)
K9)
K10)
K11)
K12)
K13)
K14)
K15)
K16)
K17)
K18)
K19)
K20)
K21)
K22)
K23)
K24)
K25)

Kazanan Takım

Aralık Meydan Okumasının Kazanan Üyeler
Kırmızı takıma katılmak katılıyorum.

Luxx

Merkür Yolcusu
Kırmızı takıma katılmak istiyorum

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Kırmızı takıma katılmak istiyorum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Tren Meydan Okumasından düşmedim fakat aynı zamanda iki yerde olabilme yeteneğine sahibim ve Mavi Takıma katılıyorum.
Ayrıca buradan Kırmızı Takıma bol irade gücü diliyorum. Çünkü rakibiniz daha güçlü ! :cool:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Tren ve Kasım Meydan Okumasından düşmedim fakat aynı zamanda üç yerde olabilme yeteneğine sahibim ve Kırmızı takıma katılıyorum. Panik yok beyler mavi takımın dilekleri bizimle, profesyonelliğimiz sayesinde zafer kolay olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6