Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

10 Seneden Beri

10senedenberi

Yeni Fapstronot
Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
12
Tepki puanı
18
Puanları
4
10 senedir bağımlıyım belki daha fazla/az olabilir tam bilmiyorum, hatırlamıyorum çok küçüktüm. 1 Temmuz 2020 tarihinde sabah saat 7.40 gibi Google'da ilk nofap aratmasını yapmışım kısa bir süre sonra da Neverfap Türkiye'ye ulaşmıştım -neverfap ile tanışmamı başka kısa bir yazımda anlatacağım- bugün söylemek istediklerim olaylara olumlu yönden bakmak 1 Temmuz 2020 yılına kadar hayatımda belki toplasan 10-15 max kitap okumuşumdur ama son senemde Neverfap Türkiye'yi tanıdıktan sonra yaklaşık 10 adet kitap okudum. Eskiden en ufak bir isteğim geldiğinde defalarca mast. yapıyordum (en azından şimdi 4-5 günde bir yapıyorum bu benim için olağanüstü bir gelişme) ... Belki bir gün olur da tamamen bırakırsam bu yazıları bu günleri anmak için bırakmak istiyorum ...
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst