Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

100. Gün | Kötü Düşünceler Neden Hâlâ Geçmedi?

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Dostlarım 100 günü geçtim lakin hala eski anılar aklıma geliyor. Bertaraf ediyorum, şunun bilincindeyim: ruhumu kirletmek istemiyorum. Seçim değil, karar.

Düşünceler neden hala geliyor?

Moderatörün son düzenlenenleri:

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar yazılabilecek şeyleri yazmış. Ek olarak kastettiğin düşünceler video kesitleri çağrışımları veya pmo anıları ise bunlar asla kafandan silinmeyecek ki. Sadece körelecek, düşünmemeye bak.
Maksat dikkate almamak ve hayatına odaklanmak, asla değmediğini hatırlamak, eski bağımlı halinden ibret almak, artık öyle olmadığına sevinmek...
unutulamaz mı peki? yaşadığımız onca olayı unutuyoruz bunlar unutulmayacak mı?

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
90 gün 100 gün 180 gün sadece sayıdan ibaret ne zaman iyileşeceğin beynin eski haline dönüp pmoyla alakalı nöral ağların ne zaman silineceğini bilemezsin ki aşırı bağımlıydım demişsin. Bu 1 senede sürebilir 2 senede normal hayat rutinine devam etmeye bak

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
90 gün 100 gün 180 gün sadece sayıdan ibaret ne zaman iyileşeceğin beynin eski haline dönüp pmoyla alakalı nöral ağların ne zaman silineceğini bilemezsin ki aşırı bağımlıydım demişsin. Bu 1 senede sürebilir 2 senede normal hayat rutinine devam etmeye bak
Özgüven'de mi artar bunun yanında kendimi geliştiriyorum normal olarak surecte artırımı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6