Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

100. Günde Agresiflik

LABREYŞINNN.

Yeni Üye
Şu an yaklaşık 100 gündeyim. En ufak bir şeyde sinirleniyorum. Ama aşırı oluyor. Bu normal mi? Tavsiyeniz var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Musmusmus

Yeni Üye
Şu an yaklaşık 100 gündeyim. En ufak bir şeyde sinirleniyorum. Ama aşırı oluyor. Bu normal mi? Tavsiyeniz var mı?
Bak bu sinirin bir sürü sebebi olabilir belki benim gibi aşırı sinirli bı yapıya sahipsin belki stresli bı donemdesin belki kötü bı olay yaşadın ama masturbasyondan değildir sebebi .sakın bozma bak 100.gundesin bugün bozarsan geçen hergun tüm umudunu kendine güvenini kaybedersin bence inşallah sinirini yenersin bana sorarsan eğer dindar bı insansan dine yonel eğer değilsen tüm önyargıları bırakmak için faaliyetlerde bulun bi kere Kuran oku ondan sonra herşeye karar ver(meal oku zaten meali okudukdan araştırdıktan sonra arapcasinida okumaya başlarsın)eğer diyosan hiç dinle işim olmaz ozaman meditasyon yoga yapabilirsin hobi edin klasik tavsiyeler işte

LABREYŞINNN.

Yeni Üye
Bak bu sinirin bir sürü sebebi olabilir belki benim gibi aşırı sinirli bı yapıya sahipsin belki stresli bı donemdesin belki kötü bı olay yaşadın ama masturbasyondan değildir sebebi .sakın bozma bak 100.gundesin bugün bozarsan geçen hergun tüm umudunu kendine güvenini kaybedersin bence inşallah sinirini yenersin bana sorarsan eğer dindar bı insansan dine yonel eğer değilsen tüm önyargıları bırakmak için faaliyetlerde bulun bi kere Kuran oku ondan sonra herşeye karar ver(meal oku zaten meali okudukdan araştırdıktan sonra arapcasinida okumaya başlarsın)eğer diyosan hiç dinle işim olmaz ozaman meditasyon yoga yapabilirsin hobi edin klasik tavsiyeler işte
Sinirli bir yapıya sahip değilim.Sınav dönemindeyim bu olabilir belki.

Musmusmus

Yeni Üye
Sinirli bir yapıya sahip değilim.Sınav dönemindeyim bu olabilir belki.
Galiba yksyr hazirlaniyosun bende yksyr hazirlaniyom ama şunun farkında ol sinir stres bı ise yaramiyo otur çalış zaten sınava girenlerin çoğu mal 1m barajı gecemiyo merak etme çalıştıktan sonra kendine güvenin gelir inşallah bide eğer hedefin çok yüksekse bundan dolayı da sinir stres oluyo olabilir gerçekci ol çalış kanka ne gerek var kendini üzmeye

BloodRien

Yoda
Testesterondan dolayı sinirleniyor olabilirsin bende çok oluyor açıkcası düzelicek bir şeyde değil öfkeni kontrol etmen gerekiyor eğer testesterondan dolayıysa düşürebiliriz ki bunu istiyiceğini sanmam ve bir sürü sebebide olabilir biraz daha açık yazarmısın neye ne zaman sinirleniyorsun sabah saatleriyse mesela testesterondan olma ihtimali yüksek

LABREYŞINNN.

Yeni Üye
Testesterondan dolayı sinirleniyor olabilirsin bende çok oluyor açıkcası düzelicek bir şeyde değil öfkeni kontrol etmen gerekiyor eğer testesterondan dolayıysa düşürebiliriz ki bunu istiyiceğini sanmam ve bir sürü sebebide olabilir biraz daha açık yazarmısın neye ne zaman sinirleniyorsun sabah saatleriyse mesela testesterondan olma ihtimali yüks
Bu yıl sınava hazırlanıyor um .bunun stresi olabilir.sinirlendiğim belli bir zaman dilimi yok.Ve birde çok gelgitler oluyor.bir mutlu oluyorum bir mutsuz oluyorum.

Silent Scream

Yeni Üye
Tiroid hormonu yüksek olan kişilerde ani sinir patlamaları çok görülür. Ayrıyeten sınav dönemi demişsin yoğun streste sinirli olmayı tetikler. Stresten kendini olabildiğince uzak tutacak aktiviteler bulabilirsin senin için iyi olur.

BloodRien

Yoda
Bu yıl sınava hazırlanıyor um .bunun stresi olabilir.sinirlendiğim belli bir zaman dilimi yok.Ve birde çok gelgitler oluyor.bir mutlu oluyorum bir mutsuz oluyorum.
Spor yap örneği verilmiş güzel bir örnek kitap okuyabilirsin stresi çok fazla düşürüyor stresi azaltmak için sınava çalışabilirsin dolaylı yoldan stresi geçirmiş olursun meditasyon yap son olarak girdiğin stresin ve öfkenin anlamsız olduğunu bilmelisin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6