Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 11. Günde Flatline Yaşanır Mı ?

nofapyeslife

Yeni Üye
Katılım
21 Tem 2021
Mesajlar
5
Tepki puanı
9
Puanları
3
Arkadaşlar 4.günde filan geri çekilme yaşadım bitti ve 4 gün çok güzel geçti sonra tekrar başladı bu flatline mı bu kadar erken giriliyor mu yoksa geri çekilme evresi tekrar mı nüks ediyor ?
 

Ruh Adam

Ay Yolcusu
Katılım
22 Nis 2021
Mesajlar
26
Tepki puanı
63
Puanları
16
Yaş
25
Öncelikle yaşadığın durum geri çekilme evreside olabilir yada flatline bu tamamen senin bağımlılığının nasıl olduğu ile alakalı. Kendi deneyimlerime dayanarak konuşacak olursam 50. günlerden sonrada flatline yaşadım 9. günden sonrada her iki durumunda kendine özgü artı ve eksileri var tavsiyem yaşadığın durumun ne olduğuna odaklanmaktan ziyade sabretmek ve yoluna devam etmek olacaktır. En nihayetinde flatline evresinde yaşayacağın en belirgin etki cinsel yönden dipleri görmek olacaktır bunun dışında yaşayacağın tüm etkiler kuruntu kaynaklı olabiliyor.
 
Son düzenleme:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
821
Tepki puanı
1,904
Puanları
160
Flatline genelde kafasına göre gelip giden bir arkadaşımızdır, erken de gelebilir geç de. Kafaya fazla takmamanı ve boşluklarını doldurmanı tavsiye ederim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst