Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

12 Mart 2022 Tarihi Gün

SpermKatili

Yeni Üye
Uzun zaman olmuş bu foruma girmeyeli. Güzel olmuş değişmiş gelişmiş. Sıra bende gelişme sırası.
12 Mart 2022'den itibaren pmo yu bırakıyorum. 90 gün boyunca yaşadıklarımı yazacağım.

Bırakma nedenlerim:
1-Kendini tanıyamaz olmak. Kendi istek ve doğrularımla çelişmek ve bunu kabullenmek
2-Duygusuzlaşmak. Odun gibi duygularımı belli edememe ve insan gibi hissetmeme
3-İlişki.Kız arkadaşım var onu seviyorum ama ilişkim aşağıya doğru sert bir şekilde çakılıyor. Onu aldatıyormuşum gibi hissediyorum
pmo yaparak. Bunu ne yaşamak ne de yaşatmak isterim.

Tarih 12 Mart 2022
1. Gün: Sakin geçti. Sapkın düşünceler aklıma gelmedi, erekte olmadım, kriz olmadım. Her hangi bir değişim veya gelişim rastlanmadı.

2. Gün: Sakin geçti. Uyanıp yatakta geçirdiğim vakit sapkın düşünceler aklıma geldi, erekte olmadım, kriz olmadım. Her hangi bir değişim veya gelişim rastlanmadı.

3. Gün: Sakin geçti. Sapkın düşünce aklıma gelmedi, erekte olmadım, kriz olmadım. Her hangi bir değişim veya gelişim rastlanmadı.

4. Gün: Sabah erekte olarak başladım güne, erekte ile birlikte düşünceler de peşinde geldi ama sabah bitti. Gün boyunca yaşanan bir şey olmadı şükür. Kriz olmadım. Her hangi bir değişim veya gelişim olmadı.

5. Gün: Günün nasıl bittiğini anlamadım. Boş zamanım yoktu o yüzden bunu düşünecek bir zamanım da olmadı. Erekte olmadım, kriz olmadım. Her hangi bir değişim veya gelişim rastlamadı.

6. Gün: Bugün duygusal olarak çok dengesiz bi gün yaşadım. Bi iyi bi kötü oldum resmen. Sapkın düşünceler düşük dozda olsa da geldi, erekte veya kriz olmadım. Her hangi bir göze çarpan gelişim veya değişim olmadı.

Son düzenleme:

Tempest

Anka
12. Gün: Aklıma geliyor, sonra izledikten sonra yapacağım süreci düşününce isteğim kaçıyor. Göze çarpan bir etki bir olay yaşamadım.
Günlüğünde nofap dışında bir şeylerden bahsedebilirsin .
Sen aklına gelmese de sadece nofap'ten bahsederek onu ön plana alıyorsun .
Nofap dışında hayatını yoluna koymaya bak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6