Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

120.gün

yagizykl

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar ben nofapi özgüvenim gelsin diye yapıyordum oyle boyle 120 gunu aştım halen kızlardan çekiniyorum artık bozasim geliyor

B

Blue_Ocean

Misafir
Arkadaşlar ben nofapi özgüvenim gelsin diye yapıyordum oyle boyle 120 gunu aştım halen kızlardan çekiniyorum artık bozasim geliyor
Nofap dışında özgüvenini yükseltecek başka ne yaptın? Mesela spor yaparak fiziğini güzelleştirdin mi? Nasıl sohbet edilir sohbet konusu nasıl açılır bunları araştırdın mı? Genel kültürünü geliştirdin mi? Beden dili ve etkili iletişim tekniklerini araştırdın mı? Etkileyici bir iki şiir ezberledin mi? Robert Greene'nin Baştan çıkarma Sanatı kitabını okudun mu? (kesinlikle tavsiye ederim).

yagizykl

Yeni Fapstronot
Nofap dışında özgüvenini yükseltecek başka ne yaptın? Mesela spor yaparak fiziğini güzelleştirdin mi? Nasıl sohbet edilir sohbet konusu nasıl açılır bunları araştırdın mı? Genel kültürünü geliştirdin mi? Beden dili ve etkili iletişim tekniklerini araştırdın mı? Etkileyici bir iki şiir ezberledin mi? Robert Greene'nin Baştan çıkarma Sanatı kitabını okudun mu? (kesinlikle tavsiye ederim).
Haklısın birazdaha kendimize değer vermemiz lazm spora başlıyorum bu hafta içinde birde önerdiğiniz kitabi okuycam teşekkürler

Machiavellli

Mars Yolcusu
Çoğu insanın yapamadığını yapmışsın sağlığını ve aklını korumuşsun hala özgüvene takmışsın. Arkadaşım pipinle oynamayarak arşa felan mı çıkacağını sanıyorsun? Nofap araçtır, amaç değil. Bağımlılığından kurtularak kendine bir iyilik yapmışsın zaten. Gerisi sende. Kişisel gelişimine odaklan

Leo10

Yeni Üye
pmo dışında başka neleri bıraktın ?

Sezar

Yeni Üye
Kızlar için nofap yapıyorsan zaten nofap kız tavlama aracı değil. Küçüklükten bu konuda benim gibi çekingen kaldıysan nofaple düzelmesi zor ama imkansız değil.

wou

Venüs Yolcusu
Yav olum kendini düşün kendini hayvan gibi geliştir
sonra neyi düşün biliyon mu yine kendini geliştirmeyi düşün sonra kızları düşün.

nofap yapmak seni -1den 0a götürür.+1e götürmek için ise:
Spor ders hobi iş para kısacası yapman gerekip de yapmadığın işler duruyorken ya agalar kızlardan çekiniyom deme

ben de çekiniyorum bazen uzun süre evden çıkamayınca oluyor bunlar pratikle gececek şeyler
nofap sadece senin hormonlarını beyin yapını düzenler kızlara karşı çekiniyosan pratik yapcaksın.
Ben de bikaç sene önce senin gibi karı kız için nofape başladım bi arpa yol gidemedim.Kendin için başla sadece

promanskins

Mars Yolcusu
Nofap sihirli bir değnek değil, sen kendini geliştirmediğin sürece bir halta yaramaz.

Yani bunu şöyle örneklendireyim, örneğin sen vücut geliştirmek isteyen birisisin ve kas yapmak istiyorsun diyelim, vücut geliştirmede işin %70-80'i beslenmede bitiyor, yani beslenmeye uymazsan kas gelişimin çok az ve yavaş olur. Örneği şöyle veriyorum, sen beslenmene uymadığın için kas gelişimin çok yavaş ilerliyor, sende sinirlenip gidiyorsun supplement (takviye) satın alıyorsun kas gelişimin hızlansın ve artsın diye. Bu takviyeyi aylarca almaya devam ediyorsun ama hala kas gelişimin yavaş ilerliyor, en sonunda kızıp takviyeyide sporuda bırakıyorsun.

Bu örnekte takviyeyi ''Nofap'', kas gelişimini ''Özgüven gelişimi'', beslenmeyide ''Gösterdiğin çaba'' olarak düşün. Yani sen kendini geliştirmek için hiçbir çaba göstermezsen istediğin kadar nofap yap ne özgüvenin artar ne çekingenlikten kurtulursun.

Vücut geliştirmede de sen beslenmene uymadıktan sonra istersen 100 tane takviye kullan hiçbiri senin gücünüde kas gelişiminide arttırmaz olduğun yerde sayarsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6