Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

15 Yaşındaki Bağımlının Mücadelesi

Merhabalar arkadaşlar, bugün 32. gün. Normalde bu yazıyı 30. günde yazmayı planlıyordum fakat elde olmayan sebepler yüzünden yazamadım. Çok uzatmadan başlayayım.

Öncelikle 15 yaşındayım pmo ya yaklaşık 12 yaşlarımda başlamıştım. Başlarda pmo nun bir zararı olduğunu düşünmüyordum ve neredeyse her gün pompalıyordum :) . 14 yaşıma geldiğimde ise birşeylerin ters gittiğini anlamam çok sürmedi. Çoğu kişinin yaptığı gibi internette p**** ve 3* in zararlarını araştırdım. Daha sonra geçen sene temmuz ayının başlarında neverfap akademi adlı bir internet sitesi ile karşılaştım ve her şey böyle başladı.

Bağımlılığı erken fark etmem benim için bir avantajdı. İlk 4 sürecimde başarısız olmuştum. Son bozuşumda iyice p**** ve 3* den nefret etmiş, yaklaşık 70 gün sürecek bir sürece başlamıştım. Eylül ayında okullar açıldı (O zamanlar 45. günlerde falandım) ve hiç olmadığı kadar sosyal ve insanlarla konuşmaktan zevk alan birine dönüşmüştüm artık. Kızlarla konuşmaktan çekinen ben artık rahat bir şekilde konuşabiliyordum. Resmen kızları kendime çekiyordum. Sürecin ilerleyen günlerinde bir kız arkadaşım oldu ve bir süre sonra çok büyük bir rehavete kapıldım. Beynim "Pmo zararlı değil, zaten çok uzun süre yapmadın bir kereden bir şey olmaz" gibi şeyler söylüyordu bu düşünceleri 1-2 hafta boyunca susturabildim fakat bir süre sonra süreci kendi irademle bozdum. Bu relapse den sonra 1 yıl boyunca döngüye girdim, kız arkadaşımdan ayrıldım, notlarım düştü. Kısacası hayatım yeniden mahvoldu ve o b*k çukuruna yeniden düştüm.

Bu kadar geçmiş yeter :) şimdi günümüze dönelim biraz.

Bu sene 7 Temmuz tarihinde nihai sürecime başladım ve şuan 32. gün. Şuan yaşadığım etkilerden biraz bahsedecek olursam:

-Enerji artışı
-Özgüven
-Herhangi bir iş için daha fazla motivasyon
-Sporda performans artışı
-Kas kütlesinde artış
-Testosteron artışı
-Kızlar
Bu kısmı çok seviyorsunuz :) bu yüzden kızlar konusunda biraz daha derine inmek istiyorum.

Sokakta yürüyüşe çıktığımda, yanımdan geçen çoğu kızın kaçamak bakışlarını yakalıyorum :) . Bunun sebebi feromon dediğimiz salgıdır. Kişi cinsel açlık çektiğinde karşı cinse daha çekici gelmektedir. İnanmayan, "tipin iyi diye bakıyorlar olm" diyenler için bilimsel açıklaması bu şekilde.(Ortalama bir tipim var öyle aman aman yakışıklı biri değilim)
Kızlar şuan pek de umrumda değil açıkçası. Çünkü amacım kızlar olsaydı emin olun başarısız olurdum. Kızlar benim için pastanın üstündeki çilek gibi. Önemli olan sizin hayatınız ve gelişiminizdir.

İşte bu da genç bir bağımlının mücadelesi. Umarım 90. günde mezuniyet yazımı yazar ve yuvadan uçan kuş misali yeni hayatıma başlarım. İyi günler dilerim dostlarım.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Bu yaşlarda beyne ne kadar zararlı alışkanlıklar öğretirsen öğret yine de bu yaşlarda beynin kendini olumlu bir şekilde değiştirme gücü var oldukça daha bu genş yaşında beynini tekrar programlayıp temiz biri olman mümkün.

Erogluzim

Mars Yolcusu
21 gün önce bavam vefat etti ve süreç 21. Gün her şey boş geliyor kendimizi sevmeli geliştirmeli arada istek çok oluyor oakin bos

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6