Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 2 Ay Sonra Yapılan Hata

required

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 ayı geçkin süredir hard modda neverfap yapıyordum ama bugün yanlışlıkla Ejakülasyon durumu gerçekleşti. Her şey sıfırlandı mı yani? Tüm pozitif etkileri bir anda gidecek diye korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Arkadaşlar 2 ayı geçkin süredir hard modda neverfap yapıyordum ama bugün yanlışlıkla Ejakülasyon durumu gerçekleşti. Her şey sıfırlandı mı yani? Tüm pozitif etkileri bir anda gidecek diye korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
1 defa ejaküle olduysan ufak bir düşüş yaşarsın. 2 ayda açılan reseptörlerin kolay kolay heba olmaz ama bu süreci gevşek tutayım anlamına gelmiyor. Bir daha yapmamaya gayret et ve süreci kafana fazla takma.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Yanlışıkla nasıl ejükalasyon olunabilir basbaya bilerek bu süreci yeterince ciddiye almadığın anlamına geliyor işin ciddiyetini kavra sana verdiği zararları düşün birdaha böyle bir hata yapma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6