Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2 Yıllık Yalnızlık

Wise

Ancient Wise
2 Yıl önce manitadan ayrılmıştım. Daha doğrusu o ayrıldı ama çok umursamadım çünkü çok kavga ediyorduk. Neyse sınav dönemiydi işte, kitabıma imzasını atmıştı. Demin konuyu bitirip testlere geçerken kapağında gördüm. Ve içimde gerçekten iğrenç bir his oluştu. 3. Kez sınava giriyorsun, 2 yıldır duygusal bağ kurduğun bir dişi olmadı. Ve sana gelenleri de elinle ittin veya kaçtın. Hem güvenim kırılmış, hem kadınlara karşı hiçbir isteğim kalmamış, hem de o kıza karşı. 2 Yıl önce karşılaştığım aynı soruları, aynı kitapları da görünce insanı aşırı demotive ediyormuş onu fark ettim. Sanki çok uzun zaman boşa kürek çekiyormuş gibi. Hoş çalışsaydım keşke benim eşekliğim o da. Kadınlardan o kadar soyutlandım ki, kendimden büyük kişileri bile rahatlıkla tavlarken. Bugün bariz ilgisi olan kıza karşı bile sosyalfobik gibi davranıyorum. Paslanmak değil çürümek bence bu. Nasıl olacak bilmiyorum. Sadece hayırlısı...

Sarkå

Ay Yolcusu
2 Yıl önce manitadan ayrılmıştım. Daha doğrusu o ayrıldı ama çok umursamadım çünkü çok kavga ediyorduk. Neyse sınav dönemiydi işte, kitabıma imzasını atmıştı. Demin konuyu bitirip testlere geçerken kapağında gördüm. Ve içimde gerçekten iğrenç bir his oluştu. 3. Kez sınava giriyorsun, 2 yıldır duygusal bağ kurduğun bir dişi olmadı. Ve sana gelenleri de elinle ittin veya kaçtın. Hem güvenim kırılmış, hem kadınlara karşı hiçbir isteğim kalmamış, hem de o kıza karşı. 2 Yıl önce karşılaştığım aynı soruları, aynı kitapları da görünce insanı aşırı demotive ediyormuş onu fark ettim. Sanki çok uzun zaman boşa kürek çekiyormuş gibi. Hoş çalışsaydım keşke benim eşekliğim o da. Kadınlardan o kadar soyutlandım ki, kendimden büyük kişileri bile rahatlıkla tavlarken. Bugün bariz ilgisi olan kıza karşı bile sosyalfobik gibi davranıyorum. Paslanmak değil çürümek bence bu. Nasıl olacak bilmiyorum. Sadece hayırlısı...
Neredeye aynı şeyleri bende yaşadım depresyona girdim psikolojik tedavı falan alamaya da başladım yakın zamanda. Eğer kendinde genel bir rahatsızlık hissediyorsan kesinlikle psikoloğa git ben gitmedim depresyonla kalacakken şuan 4-5 hastalıktan şüpheleniliyor. Kendimi uzun bir zaman boyunca Aseksüelliğe ittim ki bence hala öyleyim halimden memnunum acıkcası bana çok şey kattı ama ben bunları hak etmemiştim şuan sadece sesiz sakin bekliyorum bi umut belki bir şeyler düzelir diye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6