Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2024 Zinciri Kırma Hedefim / Kendime Meydan Okuyorum

TheNewUser

Ay Yolcusu
Bir süredir bu illetten kurtulmaya çalışıyorum. Kısa ve orta vadeli bırakma süreçlerim oldu. Daha önce de konu açmıştım. En uzun süreli bırakma deneyimimi 7.5 aylık 2023 zinciri kırma olarak başarmıştım. Ama o 7.5 aylık sonunda zinciri koparmıştım maalesef.

Yakın zamanda hayatımda önemli değişiklik oldu. Umarım hayırlısı olur. Artık bu illeti de bırakmaya tekrar dirençli şekilde istekli hale geldim. Neden tekrar diyorum, çünkü defalarca denemem oldu ama bir şekilde hayattan zevk alamadım için bir noktada nüksediyordu ve kırıyordum o zinciri. Son 3 aydır o en uzun süreli durum karşısında da iyice bozmuştum durumu. Yİne eskisi kadar sık değil, 10-12 günde bazen 3 haftada bir oluyordu ama sonuçta kırılıyordu. Geçen yıl haftada 3-4'lere çıkmıştı maalesef PMO. Şimdi yine o zamana göre iyi diyebilirim yani. Direncim o zamana göre iyi.

Neyse dediğim gibi artık önemli değişikliklerle birlikte günlük hayata odaklanıp bu durumdan 2023 ZİNCİRİ KIRMA hedefim olarak devam edeceğim. 7-8 gündür yapmıyorum, gününü unuttum, o yüzden 8. gün olarak yazıyorum buraya. Umarım 2023'te 7.5 ay sonunda kırdığım hedefi de geçerek hatta komple bırakarak bu durumdan kurtulmuş olacağım.

20 Kasım - 8. Gün
Yeni günlükte 8. günüm. Küçük hedeflerle ilerleyeceğim. İlk iki hedefimi 5. gün ve 1 haftalık zaten ulaştım. Şimdi 10. gün ve 2 haftalık hedefim. Sonra 21 günlük hedefim var. Muhtemelen bu süreçte krizler çıkacak. Onu da sporda iyice idman yaparak atlatmayı düşünüyorum. Ek olarak odanın kapısını sürekli açık koymak ve mümkün olduğunca evde tek kalmamaya çalışmam da bu süreçte olumlu yünde etkili olacaktır.

TheNewUser

Ay Yolcusu
22 Kasım - 10. Gün

TheNewUser

Ay Yolcusu
28 Kasım - 16. Gün

TheNewUser

Ay Yolcusu
Günleri saymıyorum. 2024 devam ediyor kırılmadan şimdilik.

TheNewUser

Ay Yolcusu
22 Ocak 2024, zincir devam ediyor. 1,5 ayı geçmiş olması gerek. Aralıkta sıfırlamıştım sanki, hatırlamıyorum. Neyse geçmiş geçmişte kalsın, dönmek istemiyorum oralara. Geçen yıl 7.5 ay olmuştu. bu yıl kırmadan bitirmek istiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6