Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 21.Günde Tetikleyici Olmadan Mastürbasyon

ract

Yeni Üye
21. güne kadar çok temiz bir şekilde geldim. bugün evde tek başımaydım normalde yapmayacaktım ama testislerimde olan ağrı nedeniyle, videosuz veya fotoğrafsız bir şekilde sadece hayal gücü ile yaptım. yaptıktan sonra pişmanlık duymadım ve bir kez daha yapayım diye düşünmedim.

kendi düşünceme göre süreci bozduğumu sanmıyorum aksine bunun bana daha çok yararı olduğunu düşünüyorum eğer ki sıkıntısız bir şekilde devam edersem her ay bir kez sadece hayal gücü ile yapmaya devam edicem.

siz ne düşünüyorsunuz?

Çözüm
N
21. güne kadar çok temiz bir şekilde geldim. bugün evde tek başımaydım normalde yapmayacaktım ama testislerimde olan ağrı nedeniyle, videosuz veya fotoğrafsız bir şekilde sadece hayal gücü ile yaptım. yaptıktan sonra pişmanlık duymadım ve bir kez daha yapayım diye düşünmedim.

kendi düşünceme göre süreci bozduğumu sanmıyorum aksine bunun bana daha çok yararı olduğunu düşünüyorum eğer ki sıkıntısız bir şekilde devam edersem her ay bir kez sadece hayal gücü ile yapmaya devam edicem.

siz ne düşünüyorsunuz?
Fap yapmanın testis ağrılarını kestiği doğrudur. Kuru kuru hayal gücüyle yapılan fapte p*rnoyla yapılan fape göre orgazma ulaşmak zor ve uzun sürse de daha tatmin edici gelir. Lakin...
N

neurosoft

Misafir

siz ne düşünüyorsunuz?
Fap yapmanın testis ağrılarını kestiği doğrudur. Kuru kuru hayal gücüyle yapılan fapte p*rnoyla yapılan fape göre orgazma ulaşmak zor ve uzun sürse de daha tatmin edici gelir. Lakin insanlar zamanla p*rnoya kayma yaşıyorlar. Çünkü fap yapmak devamında tatminsizliği getirir. Bir de işin zihni boyutunu düşünmek lazım. Zihnini zamanla fantazilerle doldurup beynin stres, ağrı vesaire ters bir durum hissettiğinde kaçış yöntemi olarak listende ilk sırada fap yapmak olacak. Zamanla bilinçaltına fantaziler yerleşeceğinden karşı cinse karşı bakış açın şehvani yönde şekillenebilir. Sonra fap dediğin olay zaten ödüle çabayla ulaşıp doğana uymak varken sanki bir butona basıp kolayca ödül almak gibidir. Bu yönden zararlı ve bağımlılık yapabilecek kapasitededir. Testis ağrısı meselesini alternatif yollarla çözmeye çalışmanızı öneririm. Aynı zamanda sabırlı olmanızı da tavsiye ederim. Ama bu ağrıdan kurtuluşunuzun yalnızca düzenli fap yapmakla çözüleceği kesinse herhangi bir dış uyaran olmadan yapılmasına da bir şey diyemem.

Çözüm

Lazkopat

Emektar Üye

siz ne düşünüyorsunuz?
Evet mastürbasyon iyi bir cinselliğin parçasıdır. Ancak kayganlaştırıcı kullanmadıysan geçmiş olsun. Sabun da olmaz. Sabun kayganlaştırıcı değildir. Sabun o sıcaklığı veremez. Berk Karataş hocanın youtube kanalına göz at derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6