Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

25 Yaşından Sonra Üniversiteye Hazırlanmak

LossZetass

Yeni Fapstronot
25 yaşından sonra sizde üniversiteye hazırlanır mı? Kazanıp bitirsek bile bir faydası olur mu sizce?
' Daha önce bir çok bölümü kazandım ve bıraktım. Çünkü ne istediğimi ne yapacağımı bilmiyordum. Sürekli içimde bir kararsızlık vardı. Şunu mu yapsam bunu mu yapsam diyee. Başladığım işi biremiyordum. Sizce bundan kurtulmak için ne yapılır?

LossZetass

Yeni Fapstronot

LossZetass

Yeni Fapstronot

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Bölümleri kazanmak için uğraşmak ile kazandıktan sonra ki durum farklı oluyo. Ne yapacağını şaşırıyorsun, işin içine girince farklı düşüncelere kaplıyorsun.
Ya hep merak etmişimdir, ben 11'e gidiyorum. Kazandıktan sonra "ulan çalıştık o kadar, uyumadık etmedik, noldu şimdi?" Gibi durumlar oluyor mu acaba ?

Senevrem

Yeni Fapstronot
Ya hep merak etmişimdir, ben 11'e gidiyorum. Kazandıktan sonra "ulan çalıştık o kadar, uyumadık etmedik, noldu şimdi?" Gibi durumlar oluyor mu acaba ?
Ben de 9'a gidiyorum. Gerçekten merak ediyorum, İTÜ, ODTÜ gibi iyi üniversitelerden mühendislik ve tıp kazansam iş bulabilir miyim diye.

LossZetass

Yeni Fapstronot
Ben de 9'a gidiyorum. Gerçekten merak ediyorum, İTÜ, ODTÜ gibi iyi üniversitelerden mühendislik ve tıp kazansam iş bulabilir miyim diye.
Kardesim tecrübe ettiğim şeylerden biri de şu hayat kaos, her yer kaos, her şey kaoss. O yüzden geleceği düşünüp kendini yorma. Yapmak istediğini yap sadece. Önüne güzel yollarda çıkar problemlerde. Bizi geliştiren şey problemleri çözmek. Mesala mastürbasyon hepimi,in önüne çıkan bir engel ve bu engelin farkındayız. Çözüm yolu arıyoruz. :)

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Suanda yaptığın iş nasıl bir iş? Mutlu musun, beklentini karşılamıyor mu maddi olarak nasıl? Psikoloji okuyunca tatmin olacak mısın? Bırakmadan okuyabilecek misin :)
Ayrica Tebrik ederim o kadar bölümü bırakmak da iyi cesaret bence.

LossZetass

Yeni Fapstronot
Suanda yaptığın iş nasıl bir iş? Mutlu musun, beklentini karşılamıyor mu maddi olarak nasıl? Psikoloji okuyunca tatmin olacak mısın? Bırakmadan okuyabilecek misin :)
Ayrica Tebrik ederim o kadar bölümü bırakmak da iyi cesaret bence.
Hayırlısı ya. O kadar bölümü bırakmayi tavsiye etmem sevdigin bi yol belirlemek lazım. Bi cok yol denedim okul dışında da sevemedim uzun süreli olanlarda varr da bi şekilde soğudum yine. Sanırım hatam başkalarını kendinden daha xok düşünüyor oluşum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Hayırlısı ya. O kadar bölümü bırakmayi tavsiye etmem sevdigin bi yol belirlemek lazım. Bi cok yol denedim okul dışında da sevemedim uzun süreli olanlarda varr da bi şekilde soğudum yine. Sanırım hatam başkalarını kendinden daha xok düşünüyor oluşum.
Eğer öyle bir sorunun varsa Red Pill felsefesini öğrenip benimsemeni tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6